Constance Ephelia Resort, Seychely, ostrov Mahé, 23.1.2018, Polopenze
Seychely » ostrov Mahé
Hotel:
starstarstarstarstar
Termín:
23.1. - 1.2.2018 (10 dní)
Strava:
Polopenze
Doprava:
letecky, Praha
Ubytování
Resort nabízí 7 typů ubytování od luxusních junior a senior apartmánů až po super deluxe vily. Můžete relaxovat v elegantně zařízených pokojích s velkou postelí, vlastní terasou s nádherným výhledem a moderní koupelnou s dvojitým umyvadlem a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, vysoušečem vlasů, LCD TV, WiFi bezdrátovým internetem zdarma, telefonem, minibarem, trezorem a dalším.
Poloha
Luxusní resort se nachází na dvou z nejkrásnějších pláží na ostrově Mahé, s výhledem na Národní mořský park Port Launay. Hotel se těší jedinečné poloze na 120 hektarech půdy s bujnou a vzácnou vegetací a pláží s bílým pískem omývanou Indickým oceánem.
Vybavení a služby
Klienti mohou využít služeb nabízených hotelem, jako například 4 bazény, plně vybavené fitness centrum, lázně, Spa Village, přístup na internet, konferenční prostory, prádelnu, žehlení, ošetřovnu, odjezdovou halu, pět butiků s oblečením i širokou škálou uměleckých i místních ručně vyráběných řemeslných výrobků. Dále dětský klub s denním programem (na vyžádání). Pět restaurací s různorodou gastronomickou nabídkou.
Sport a zábava
Resort nabízí klientům bezplatně plně vybavené fitness centrum, 4 tenisové kurty, squashový kurt, kola, nemotorizované vodní sporty jako šlapadla, katamarán, windsurfing, kajaky, denní vedené exkurze po okolí. Za poplatek rybaření, potápění (PADI), lekce jógy (na vyžádání), půjčení tenisových pomůcek, lezecká stěna.
Další informace
STRAVOVÁNÍ: Polopenze (nebo plná penze za příplatek).
Stravování
Polopenze
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - SEYCHELY
Odlet z Prahy na Seychely s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

2. den
SEYCHELY
Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh.

3. - 8. den
SEYCHELY
Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu . Možnost fakultativních výletů. Večeře. Nocleh.

9. den
SEYCHELY - PRAHA
Transfer na letiště. Let do Dubaje v ranních hodinách a následně let do Prahy. Občerstvení během letu.

10. den
PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha – Mahe s mezipřistáním s let.společnosti Emirates Airlines

- 10 dní / 7 nocí s vybranou službou ve dvoulůžkovém pokoji (bez early check-in a late check-out)
- zpáteční transfer letiště - hotel
- letištní a bezpečnostní taxy EK ve výši 4.000,- Kč
- zákonné pojištění CK proti úpadku
- asistenci místní CK
Cena nezahrnuje
- pojištění léčebných výloh
- spropitné
- fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...