O nás | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

O nás

O nás

O nás

 

Vše v životě je cesta, která zahrnuje různé etapy a zkušenosti. Začínáme cestou dětství, postupujeme skrze školní léta, pracovní kariéru a nakonec se vydáváme na cestu pokročilého věku. Každá z těchto cest je přechodná, ale co zůstává, jsou naše vzpomínky a radost, kterou jsme zažili. Vzpomínky na naše dobrodružství jsou jako poklady, které si neseme v srdci.


Podobně je to s cestováním na dovolenou. Každá cesta je jedinečným dobrodružstvím, během kterého objevujeme nová místa, kultury a zvyky. Nejcennější suvenýry z těchto cest jsou naše vzpomínky na chvíle odpočinku, inspiraci, kterou nacházíme v přírodě a architektuře vzdálených i blízkých zemí, a hlavně ten jedinečný pocit štěstí, který nás provází

Naplánovat cestu se s pečlivým zvládnutím všech detailů je složitější, než se na první pohled může zdát.  Právě proto existují cestovní kanceláře, které přebírají zodpovědnost za toto vzácné a očekávané období v roce. Čas a vnitřní klid jsou nepostradatelné a mnohem cennější než peníze a vy to víte. My to víme také, a proto již 35 let pořádáme a organizujeme vaše nejrůznější cesty do cizích zemí. To je naše cesta, na které našim klientům poskytujeme štěstí a vzpomínky, které zůstávají. Abychom to dokázali a poskytli vám ty nejlepší služby, musíme svou práci milovat a být profesionálové. Náš tým v CK Time Travel má navíc neocenitelné a dlouhodobé zkušenosti. Můžete si být jisti, že vaše cesty jsou v rukou těch, kteří vědí, co dělají. Naše práce nás baví a přináší nám pocit štěstí.

Od svého vzniku v bývalé Jugoslávii v roce 1988 jsme se rozrostli a v roce 1993 jsme otevřeli kancelář v Praze. Naši klienti nám důvěřují a prostřednictvím naší cestovní kanceláře bylo dosud odvyprávěno více než sto tisíc příběhů a dojmů z různých cest po celém světě. Spolupracujeme s nejuznávanějšími leteckými společnostmi, hotelovými řetězci a průvodci z mnoha vzdálených zemí. Vybírali jsme je pečlivě, abychom jejich prostřednictvím vaši cestu naplánovali a zrealizovali s filigránskou přesností.

Děkujeme vám, že nám důvěřujete. Děkujeme, že do našich rukou vkládáte váš čas, klid a štěstí, které na vaší cestě očekáváte. Vaše cesty jsou také našimi cestami, a vaše příběhy jsou našimi příběhy. Máme na paměti, že vaše štěstí, klid a vnitřní mír jsou neocenitelné.