Indonésie | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Indonésie

Indonésie

O destinaci

Indonésie zahrnuje na 17 000 ostrovů, na tisíc jazyků a nářečí, tropických lesů, 127 aktivních vulkánů a kilometrových pláží s nádherně bílým pískem, které svým návštěvníkům opravdu vezmou dech. Tato destinace nabízí nepřeberné množství typů dovolených a míst, která můžete navštívit. Můžete si užít místní moderní civilizaci a zažít život v divokém velkoměstě. Můžete ale cestovat do pralesů a na vlastní kůži zažít tradiční život s místním obyvatelstvem.

Při cestování po Indonésii můžete vidět všechny druhy úžasných kulturních památek, jako jsou balijské hinduistické procesí, obyvatele Bajau z jihovýchodní Asie, kteří jsou proslulí svými úžasnými freedivingovými schopnostmi nebo nádherná řemesla obyvatelstva Sasak na Lomboku.

Na území Indonésie se nachází osm památek světového dědictví UNESCO. Národní parky Komodo, Lorentz a Ujung Kulon, tropický deštný prales na Sumatře a čtyři kulturní památky mezi které patří zavlažovací systém Subak používaný od 9. století pro pěstování rýže na terasovitých polích na ostrově Bali, chrám Prambanan, chrámový komplex Borobudur a archeologické naleziště Sangiran, místo raného člověka na ostrově Jáva v Indonésii.

Indonésie je úžasným místem pro potápění, je místem kde můžete spatřit ohrožené populace tygra sumaterského, draka komodského, orangutanů, mořské želvy a další ohrožené druhy.

Každý ostrov nabízí něco jedinečného, jinou kulturu, jiné zvyky, tradiční řemesla a pokrmy. Pokud nemáte čas strávit v Indonésii roky, vybírejte mezi nejnavštěvovanějšími ostrovy jako je Bali, Lombok, Sumatra, Jáva a Komodo.

vlajka Indonésie

Indonésie - nejoblíbenější hotely

Zobrazit všechny nabídky