Generální zastoupení společnosti ROYAL JORDANIAN | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Generální zastoupení společnosti ROYAL JORDANIAN

  • Úvod
  • Generální zastoupení společnosti ROYAL JORDANIAN
Generální zastoupení společnosti ROYAL JORDANIAN

Generální zastoupení společnosti ROYAL JORDANIAN

V roce 1996 jsme se stali generálním zástupcem jordánské letecké společností ROYAL JORDANIAN pro český a slovenský trh. Objevte kouzlo cestování díky této letecké společnosti, která byla v roce 2007 oceněna časopisem Air Finance Journal jako nejlepší světové aerolinky tohoto rok
Vítejte na stránkách letecké společnosti Royal Jordanian
„ Chtěl bych, aby náš národní dopravce byl velvyslanec dobré vůle a most, přes který vyměníme kultury, civilizace, obchody, technologie, přátelství a lepší pochopení se zbytkem světa.“ Král Hussein Bin Talal, 1963

Letecká společnost Royal Jordanian byla založena v roce 1963 dekretem jordánského krále Husajna I. Nyní pod vedením jeho Veličenstva krále Abdalláh II.,Royal Jordanian už vystoupila ze skromných začátků ve třetím odstavci a čtyřmi regionálními spoji a stali se jedním z elitních členů globální aliance.

 


Flotila

Flotila byla vybrána tak, aby dokonale vyhovovala trasám a službám, které cestující očekávají od letecké společnosti.
Každé letadlo Vás staví do středu světa s maximálním pohodlím a jednoduchostí, takže se letecká doprava stává pro cestující příznivější, než kdykoliv předtím.

Skládá se z 32 letadel proslulých pro své technologické vylepšení a bezvadné bezpečnostní záznamy. Fflotila RJ Vám dává jistotu, že je vše provedeno podle nejvyšších mezinárodních standardů bezpečnosti.

Nárůst Royal Jordanian

Nákup Boeingu Dreamliners na rok 2014.

Ke zvýšení kvality flotily letecké společnosti Royal Jordanian je objednáno 11 nových typů Boeingů Dreamliners 787, které mají být dodány na začátku roku 2014.


Letadla Dreamliners se v budoucnu stanou standardem pro cestující letecké společnosti Royal Jordanian, což nás bude pohánět do další modernizace a vy si tak budete moci vybrat z dalších destinací.

Kontakt

Sawsan Shabo
Time Travel Creative Team
GSA Royal Jordanian Airline
Karlovo náměstí 8
120 00 Prague - Czech Republic
Tel: +420-261219316-9
Fax: +420-261219320
e-mail: prggarj@rj.com
www.rj.com