Chorvatsko | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Chorvatsko

Chorvatsko

O destinaci

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v Evropě, a existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit návštěvu této krásné země.

Chorvatsko má jedno z nejkrásnějších a nejrozmanitějších pobřeží ve Středomoří. Dlouhé pláže, útesy, zátoky a tisíce malých ostrovů nabízejí úchvatné výhledy a možnosti pro relaxaci a rekreační aktivity. Chorvatsko má také bohatou historii a kulturní dědictví, které se odráží v historických památkách, městech a festivalech. Starobylá města jako Dubrovník, Split a Zadar nabízejí úžasné architektonické poklady, které jsou často zařazeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Na své si přijdou i milovníci přírody a turistiky, protože Chorvatsko je domovem několika nádherných národních parků, jezer a vodopádů.

Dokonalou dovolenou tvoří samozřejmě i vynikající chorvatská kuchyně. Čerstvé mořské plody, olivový olej, sýry a tradiční chorvatská jídla nesmí během dovolené na vašem talíři chybět.

Celkově vzato, Chorvatsko je kombinací nádherné přírody, bohaté historie, skvělé kuchyně a přívětivých lidí, což z něj dělá oblíbené místo pro cestování a dovolenou.

vlajka Chorvatsko

Chorvatsko - nejoblíbenější hotely

Zobrazit všechny nabídky