Mexiko | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mexiko

Mexiko

O destinaci

Existuje mnoho důvodů, proč navštívit Mexiko. Mexiko má bohatou historii a kulturní dědictví, které sahá tisíce let zpět. Můžete navštívit starověké místa, jako jsou Chichen Itza se známou Kulkanovou pyramidou, Teotihuacan nebo Palenque a prozkoumat velkolepé pozůstatky mayské a aztécké civilizace. V Mexiku je 27 míst zařazeno na seznam Světového dědictví UNESCO. Nudit se tedy určitě nebudete. Po prohlídce fascinujících památek si odpočiňte na některé z nejkrásnějších pláží na světě. Oblasti jako Cancún, Playa del Carmen, Tulum a Los Cabos nabízejí jemný bílý písek, průzračně modré vody a skvělé možnosti pro potápění a šnorchlování. Odpočinek na pláži prostřídejte s poznáváním rozmanité mexické přírody, která nabízí nádherné výhledy z horských vrcholků, i tropické deštné lesy a pouště. Navštívit musíte určitě národní parky, stále aktivní sopku Popocatépetl a pohoří Sierra Madre.

Poznávání Mexika se nemůže obejít bez ochutnání proslavené mexické kuchyně. Tacos, enchiladas, guacamole, dochucené místním kořením, uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Vynechat nesmíte ani nápoj, který se stal symbolem Mexika. Proslavená tequila vyráběná z pouštní agáve dostojí své pověsti.

Z vaší cesty udělá nezapomenutelný zážitek i pohostinnost a přátelskost místních obyvatel, která je pro Mexičany typická. Mexiko si zamilujete a určitě se do něj budete chtít vrátit.

vlajka Mexiko

Mexiko - nejoblíbenější hotely

Zobrazit všechny nabídky