Seychely | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Seychely

Seychely

O destinaci

Možná byste si museli vzít dlouhou dovolenou, pokud byste se chtěli podívat na všech 115 ostrovů seychelského souostroví v Indickém oceánu. Počasí by vám určitě přálo, protože nádherně je tady po celý rok. Většina ostrovů je ale neobydlená a tak vám stačí navštívit jeden ze tří hlavních ostrovů Mahe, Praslin a La Digue, kde žije většina obyvatel.

První osadníci začali přicházet na ostrov až roku 1771, hojně byly využívány piráty jako základny (legenda o nenalezeném pokladu slavného piráta Olivier Levasseur stále žije) a také krokodýli, kteří ale přibližně okolo 1819 vyhynuli. Odlehlost ostrovů a pozdější osídlení umožnilo zachovat krásnou přírodu a živočichy, které nikde jinde nenajdete.

Seychely mají pro vaši dokonalou spokojenost co nabídnout! Na tomto souostroví u východního pobřeží Afriky najdete úžasné pláže, dechberoucí přírodu, naprosté soukromí, prvotřídní služby, srdečné místní obyvatele a skvělé místní speciality.

Pro milovníky potápění a pozorování podmořského života jsou zde dokonalé podmínky. Přírodní rezervace Vallée de Mai a atol Aldabra jsou známé svou výjimečnou přírodní krásu. Při svých podpomořských toulkách potkáte želvy obrovské. Při kulinářských toulkách se zase potkáte s tradiční specialitou, pokrmem z kaloně, který se stále konzumuje jako tradiční jídlo. Obojí byste si na výletě na Seychely neměli nechat ujít.

Prozkoumejte hlavní město Viktoria, které je nejmenším městem na světě. A nezapomeňte ochutnat na ostrovech oblíbený chlebovník a proslavené plody palmy Coco de mer. Pokud byste si je ale chtěli vzít s sebou domů, počítejte s tím, že vaše zavazadla ztěžknou minimálně o 20 kg ořechů.

vlajka Seychely

Seychely - nejoblíbenější hotely

Zobrazit všechny nabídky