Spojené arabské emiráty | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

O destinaci

Spojené arabské emiráty vás budou překvapovat na každém kroku. V zemi, která je většinou pokryta pouští, máte pocit, že nic není nemožné. Zažijete výjimečné zážitky, tradiční kulturu, moderní vymoženosti a luxus, které nepotkáte nikde jinde na světě. Spojení tradiční historie a kultury, místních tradičních trhů, muzeí, promenád, gastronomických zážitků, moderních mrakodrapů, umělých palmových ostrovů, sjezdovek, deštných pralesů, bílých písečných pláží a obrovských nákupních center ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek.

Federace tvořená sedmi emiráty je destinací luxusu, bohatství, businessu, shoppingu, ale i oblíbeným místem odpočinku a relaxace s bílými písčitými plážemi, teplým mořem, dokonalým servisem a velkým sportovním využitím

Nudit se během své dovolené určitě nebudete. Veškeré aktivity jsou spojeny s teplem a mořem, i když i v horkých Emirátech si také zalyžujete nebo zabruslíte. Pokud máte rádi horskou turistiku, vydejte se na trek do Hajjarského pohoří. Podívejte se do jedné z největších pouštních oáz Al Ain, zavítejte do druhé největší mešity světa Sheikh Zayeed Grand Mosque, vykoupejte se na nejkrásnějších plážích v Saadiyat Island (na seznamu světového dědictví UNESCO) a projeďte se po okruhu F1 v Abu Dhabí. Nezapomeňte na historickou pouštní oázu Liwa.

Odvážnější se mohou vydat na vrchol legendární dunajské Burdž Khalify, na prohlídku Burj Al Arab, zajezdit si na nejrychlejší kryté horské dráze, užít si neskutečné pohledy během jízdy na nejdelším lanovém skluzu světa v emirátu Rás al-Chajma a v Dubaji během nejdelší a nejstrmější městské zipline dráhy na světě. 

Sledujte závody velbloudů, navštivte potápěčské centrum Deep Dive Dubai s 60 metrů hlubokým bazénem a potopeným městem. Zažijte nevšední setkání se žraloky v dubajském akváriu a vychutnejte si potápěčské kurzy, kurzy freedivingu a šnorchlování. Proleťte se balónem, užijte si skydiving, snowboarding na písečných dunách a navštivte deštný prales v The Greeen garden.

vlajka Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty - nejoblíbenější hotely

Zobrazit všechny nabídky