MERUSAKA NUSA DUA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MERUSAKA NUSA DUA

cena již od 41 157
  • Úvod
  • MERUSAKA NUSA DUA


Popis

Luxusní plážový resort se nachází v srdci exkluzivní oblasti Nusa Dua, jenž je plná tropických přírodních krás. Elegantní komplex s prvotřídními službami je ideálním místem pro příjemnou dovolenou, pro všechny věkové kategorie.

Prostorné pokoje a suity kombinují tradiční indonéské i současné moderní prvky a jsou dokonale navrženy tak, aby charakterizovaly každou ze sedmi balijských bohyní. Součástí je veškeré moderní vybavení, které je v dnešní době požadováno.

Základní dvoulůžkové pokoje typu Deluxe s rozlohou 48 m2 mají klimatizaci, TV/SAT, menší obývací prostor se sedací soupravou a stolem, trezor, kávovar a koupelnu s vysoušečem vlasů. Pokoj má vlastní balkon. Za příplatek lze dokoupit pokoj Deluxe pool access s přímým vstupem do hotelového bazénu.

K dispozici jsou i klimatizované jednopokojové suity s výhledem do zahrady nebo na oceán. Suite má 90 m2 a je vhodný pro 2 dospělé osoby. Suite má balkon s výhledem do hotelové zahrady, kávovar, minibar, TV/SAT, trezor a vybavenou koupelnu včetně vysoušeče vlasů. WiFi připojení je součástí pokoje.

Dvoupokojové suity mají rozlohu 135 m2 a balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Kapacita tohoto suitu jsou 4 dospělý a 2 děti (do 12 let). Součástí pokoje je minibar, kávovar, TV/SAT, pracovní koutek, WiFi připojení, trezor a vybavená koupelna s fénem.  

Pro náročné klienty hledající soukromí je ideální místem k pobytu některá z luxusních „adults only“ vil. Vily jsou s jednou ložnicí (157 m2 a max. kapacita 2 dospělé osoby – děti do 12 let nebudou ve vile ubytované) nebo se dvěma ložnicemi (300 m2 a max. kapacita 4 dospělý – děti do 12 let nebudou ve vile ubytované). Vila má vlastní bazén a dále je její součástí minibar, kávovar, trezor, WiFi, vybavená koupelna, TV/SAT a samozřejmostí je i klimatizace.

Resort nabízí širokou paletu aktivit a služeb, které lze využívat během celého pobytu. 7 restaurací a barů nadchne nejednoho gurmána. 4 bazény, krásná pláž a spa centrum lákají k relaxaci a odpočinku. Pro aktivní hosty je k dispozici fitness centrum. Dále je součástí hotelu samozřejmě recepce, jejíž personál je vám vždy s úsměvem k dispozici a ochotně pomůže s rezervací výletů, pronájmem aut či zajistí hlídání pro děti. WIFI je pro hotelové hosty zdarma v rámci celého resortu. Pro návštěvníky od 5 do 12 let je zde dětský klub plný zábavných aktivit během celého dne.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena