SEGARA VILLAGE | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

SEGARA VILLAGE

cena již od 35 725


Popis

Segara Village hotel se nachází v oblíbeném letovisku Sanur přímo u pláže. Byl postaven v duchu tradiční balijské vesnice a nabízí ubytování ve vilách rozmístěných v tropické zahradě. Od hotelu Segara Village dojedete autem za 30 minut do magické oblasti Ubudu. Na mezinárodní letiště Ngurah Rai trvá cesta 40 minut.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou rozděleny do několika kategorií a rozesety v rozsáhlé tropické zahradě. Trendy interiéry vytvářejí stylovou atmosféru a dokonale zachycují podstatu kosmopolitního dovolenkového životního stylu na Bali.

Pokoje typu deluxe o roloze 35m2 jsou situovány v přízemí nebo prvním patře s balkonem či terasou s výhledem do zahrady. Mezi vybavení pokojů patří koupelna s dešťovou sprchou, TV/SAT, pokojový trezor, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, minibar, široký sortiment toaletních potřeb, pohodlné župany a pantofle, fén, individuálně ovládaná klimatizace a telefon.

Typ pokoje bungalov je dokonalým útočištěm pro hosty, kteří během pobytu na ostrově Bali hledají pohodlí. Tato kategorie je postavena se vzácnou citlivostí vůči okolnímu prostředí, zařízená s jedinečnými doteky ručně tesaného tropického dřeva se složitými kmenovými vzory. Celý koncept vyzývá ke kvalitnímu odpočinku. Vybavení je stejné jako u základních pokojů typu deluxe, rozloha 45m2. Každý bungalov má verandu s výhledem do zahrady pod širým nebem.

Segara @ Village 2 je kolekce exkluzivních bungalovů o velikosti 50m2 umístěných v samostatné části s vlastním bazénem pro zvýšený pocit soukromí. Tyto pokoje, inspirované bohatým uměleckým dědictvím Bali, byly navrženy tak, aby respektovaly minulost a zahrnovaly budoucnost. Kombinace domorodého dřeva, odvážných barev a moderního vybavení skutečně ztělesňuje ostrovní eleganci.

V těchto pokojích nelze ubytovat osoby mladší 18 let. 

Součástí resortu jsou 3 venkovní bazény, odpočívat můžete i během masáže. Za poplatek lze využít na pláži některé z vodních sportů nebo si zahrát tenis.

Bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

V hlavní restauraci si vychutnáte snídani formou bufetu zároveň s pohledem na vycházející slunce. V restauraci na břehu oceánu se uvnitř i venku podávají lahodná jídla asijské a mezinárodní kuchyně. Určitě si nenechte ujít koktejl v místním baru s výhledem na moře.

Můžete se zúčastnit exkurze na místní trh nebo navštěvovat hodiny vaření. Personál recepce Vám rád zajistí výlety po celém ostrově. Pravidelně se zde pořádají i kulturní večery s balijskými tanci a hudbou.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena