NUSA DUA BEACH HOTEL | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

NUSA DUA BEACH HOTEL

cena již od 37 541
  • Úvod
  • NUSA DUA BEACH HOTEL


Popis

Rozsáhlý 5* hotelový komplex leží na pobřeží jižního poloostrova destinace Bali, pouhých 15 minut jízdy z mezinárodního letiště Ngurah Rai, v blízkosti hlavních turistických atraktivit. Celý resort je obklopen rozlehlou tropickou zahradou a je určen širokému spektru klientů. U hotelu je 200 m dlouhá pláž s bílým pískem.

Možnost ubytování ve 382 nově zrenovovaných pokojích, zařízených v tradičním stylu, jež krásně zapadají do okolního prostředí. Všechny pokoje nabízí překrásný výhled do tropické zahrady, na bazén či oceán.

Deluxe pokoj s rozlohou 34 m2 může ubytovat až 2 dospělé a 1 dítě do 12let na stávající posteli (1 king bed nebo 2 oddělená lůžka). V pokoji je dovolená max. 1 dětská postýlka. K pokoji patří balkon s výhledem do zahrady. Hosté zde naleznou malou ledničku, trezor, sadu na přípravu kávy a čaje, koupelnu s vysoušečem vlasů (na vyžádání) a TV/SAT.

Pokoj kategorie Premier má 40 m2 a je vhodný pro max. 2 dospělé a 1 dítě (do 12 let na posteli s rodiči). V pokoji je možné mít max. 1 dětskou postýlku. Luxusně zařízený pokoj v tradičním balijském stylu je vybaven balkonem s výhledem do zahrady, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů (na vyžádání), trezorem, malou ledničkou, sadou na přípravu kávy a čaje a TV/SAT.

Pro rodinu s dětmi je určen pokoj Family, který má velikost 48 m2 je určen 2 dospělým a 2 dětem (do 12 let) na palandě. V pokoji je povolena max. 1 dětská postýlka. Výhled do tropické zahrady si můžete užívat z vlastního balkonu. V pokoji je dále trezor, malá lednička, sada na přípravu kávy a čaje, TV/SAT  a koupelna s vysoušečem vlasů (na vyžádání).

V resortu na vás bude čekat vstupní hala s recepcí, turistické informace s možností zajištění výletů, bankomat, několik restaurací a barů, konferenční místnosti, spa centrum se širokou nabídkou relaxačních procedur, služba praní a žehlení oděvů, herna, dětský klub a služba hlídání dětí, obchody a služby lékaře na telefonu. V prostorách hotelu je WiFi připojení zdarma.

Hosté mohou využívat 3 venkovní bazény, posilovnu a řadu vodních sportů na pláži. Dále je připravena celá řada doprovodných aktivit, jako jsou lekce jógy, vyřezávání ornamentů do ovoce, lekce balijského tance a další. Možnost návštěvy golfového hřiště, které se nachází asi 10 minut jízdy.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena