MARINA BYBLOS HOTEL | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MARINA BYBLOS HOTEL | Spojené arabské emiráty

cena již od 16 292


Popis

Marina Byblos Hotel má ideální polohu, která vyhovuje potřebám cestujících na služebních cestách i na dovolené. Objevování města nemůže být jednodušší, protože stanice metra DMCC je v docházkové vzdálenosti. Okolí hotelu Marina Byblos je neuvěřitelně malebné, s výhledem na jednu z nejznámějších atrakcí Dubaje - marinu s jejími loděmi a jachtami.  Kromě toho je hotel v bezprostřední blízkosti některých z nejvýznamnějších turistických atrakcí Dubaje.

Moderní čtyřhvězdičkový koncept nabízí atraktivní, stylové pokoje a apartmá, které poskytují klidnou a pohodlnou oázu klidu uprostřed šumu rušného města. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené, nabízejí výhled na okolní město nebo na přístav.

Základní pokoje typu deluxe o rozloze 27m2 jsou navržené v sytě modrých odstínech a vybavené všemi potřebnými moderními technologiemi, velkou pohodlnou postelí, klimatizací, minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, telefonem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Bezplatné Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

Executive pokoje jsou ještě prostornější, navíc vybaveny psacím stolem, odděleným posezením a bezplatným rychlým připojením k internetu.

Hotel Marina Byblos v Dubaji nabízí svým hostům mnoho různých služeb, které jim umožňují strávit příjemný pobyt plný zábavy a pohodlí. V hotelu se nachází venkovní bazén, kde si hosté mohou užít osvěžující koupání a odpočinek na lehátkách. Pro ty, kteří se rádi věnují sportovním aktivitám, je k dispozici moderní fitness centrum s nejnovějšími posilovacími stroji. K relaxaci a odpočinku slouží sauna a parní lázeň, kde si hosté mohou dopřát zasloužený odpočinek. Restaurace a bary nabízejí pestrou paletu jídel a nápojů ze světových kuchyní. 

Celkově lze říci, že hotel Marina Byblos nabízí svým hostům komfortní a pohodlný pobyt s širokou škálou možností, které splní jejich potřeby a přání.


Dodatečné služby

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

    • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
    • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
    • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena