VILAMENDHOO ISLAND RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

VILAMENDHOO ISLAND RESORT

cena již od 43 882
  • Úvod
  • VILAMENDHOO ISLAND RESORT


Popis

Vilamendhoo Island Resort & Spa se nachází na nádherném jižním atolu Ari a řídí se konceptem „jeden ostrov, jeden resort”. Ostrov je 900 metrů dlouhý a 250 metrů široký a je obklopen překrásnou lagunou velkolepým domovním útesem, a to jen kousek od krásné rozsáhlé písečné pláže. Transfer na ostrov je zajištěn hydroplánem z mezinárodního letiště a let trvá cca 25 minut.

Vilamendhoo nabízí jedinečné možnosti stravování na Maledivách s chutným výběrem regionální a mezinárodní kuchyně. Dvě bufetové restaurace podporují uvolněnou atmosféru ostrova. Restaurace odrážející maledivské tradice jsou pod širým nebem s pískovou podlahou, což vytváří unikátní atmosféru pro stolování. Nechte se hýčkat à la carte kulinářskými zážitky. Pro skutečně jedinečný a romantický zážitek si mohou zájemci zarezervovat vlastní stůl pro soukromou večeři pod širým nebem na pláži. K osvěžení jsou dostupné 4 bary, kde si mohou hosté vychutnat kvalitně připravené nápoje nebo další pochoutky.

Pokoje jsou inspirovány zdejším designem a jsou navrženy tak, aby inspirovaly smysl pro dobrodružství a nabídly hostům ideální prostor k odpočinku. Na výběr je 23 zahradních pokojů, 111 plážových vil, 30 plážových vil s vířivkou a 30 vodních vil. Pokoje jsou vybaveny moderním zařízením jako jsou klimatizace, minibar, kabelové TV, bezpečnostní schránka, zařízení na přípravu kávy a čaje, připojení WiFi zdarma a vysoušeč vlasů. Koupelny zahrnují kosmetické potřeby. Veškeré ubytovací kapacity jsou dekorovány do typického tropického stylu.

Součástí resortu jsou dva venkovní bazény s částí pro nejmenší návštěvníky, plně vybavená posilovna, knihovna a herna, která obsahuje kulečník, stolní tenis a stolní fotbálek. Dále si lze zahrát tenis na osvětleném tenisovém kurtu. Pro děti je k dispozici vybavené dětské hřiště. Zájemci se mohou zúčastnit několika vodních sportů a potápění. Vyznavači šnorchlování si přijdou na své jen kousek od pláže a v resortu je také možné zařídit výlet lodí za rybařením. Služba hlídání dětí za poplatek.

Vychutnejte si pohodovou tropickou atmosféru a načerpejte síly na další dobrodružství, ať už v okolí ostrova, nebo v hlubinách Indického oceánu. Vilamendhoo je typické letovisko pro milovníky dobrodružství, oceánu, romantiky, rodinné zábavy, přátel a potápěčů.


Dodatečné služby

ALL-INCLUSIVE:

snídaně, oběd a večeře se podávají v restauraci Funama pro hosty ubytované v zahradních pokojích a plážových vilách a v restauraci Ahima pro hosty ubytované ve vilách Jacuzzi Beach a Jacuzzi Water Villas, která nabízí bufety s různými menu.

24 hodinové Snack Menu podávané po celý den a noc v Bonthi Baru a od 10:00 do 22:00 v Sunset Baru. Sleva 20 % na veškeré jídlo v Asian Wok nebo v Hot Rock (neplatí pro speciální akce a teppanyaki).

Jeden oběd nebo jedna večeře v asijské restauraci Wok na každého hosta s pobytem min. od 5 nocí (nutná rezervace předem a podle dostupnosti) a neplatí pro speciální akce.

Sleva 20 % na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta. (ne všechny procedury mají nárok na tuto slevu)

Neomezené speciální svačinové menu ve Vilamendhoo zahrnuje pizzy a hamburgery od 10:00 do 19:00, podávané v baru Bonthi a Sunset Bar, a zmrzlinu v baru Boashi.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena