VERANDA POINTE AUX BICHES | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

VERANDA POINTE AUX BICHES

cena již od 0
  • Úvod
  • VERANDA POINTE AUX BICHES


Popis

NABOSO… Takovým způsobem tráví si hosté hotelu Veranda Pointe aux Biches na Mauriciu svou dovolenou. Na začátku svého příchodu jsou hosté vyzvání k tomu, aby si sundali své boty vzhledem k tomu, že písek je rozmístěn po celém resortu hotelu. Mo

tto je jasné: “Úplná neformálnost a relaxace je zde jediné pravidlo!“ V místě, kde vše vybízí, abyste se spojili s nedotknutou přírodou a kouzelným okolím, se nachází tento nádherný a klidný hotel. Umístěn přímo u pláže, jen několik km od resortu Grand Bay (autobusová doprava zdarma) a 54 km od letiště leží tato kouzelná oáza klidu. BENEFITY BĚHEM POBYTU: Hosté, kteří mají službu all Inclusive, si mohou vychutnat jídlo a nápoje v rámci balíčku all inclusive i v sesterských hotelech Veranda bez jakéhokoli příplatku kromě dopravy mezi hotely (na náklady klienta). Rezervace min. 24 hodin předem na recepci svého hotelu. Použitelné na: Veranda Grand Baie, Veranda Palmar, Veranda Paul et Virginie (hotel pouze pro dospělé ) a Veranda Tamarin. ZDARMA SHUTTLE NA PLÁŽ: Všem hostům je 5krát týdně k dispozici bezplatná kyvadlová doprava na pláž Trou Aux Biches. Povinná rezervace předem min. 24 hodin na recepci hotelu (odjezd z hotelu v 09:45 a odjezd z místa vyzvednutí na pláži Trou Aux Biches v 15:00).


Dodatečné služby

UBYTOVÁNÍ: Komfortní pokoje (několika kategorií) disponují klimatizací, trezorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, satelitní TV, kávovarem, koupelnou s WC a sprchou, vysoušečem vlasů a vlastním balkonem nebo terasou. PRO RODINU S DĚTMI - Pokoje Family Unit jsou pro ubytování 2 dospělých a max. 3 děti (a 1 miminko) a skládají se z manželské postele King nebo oddelené postele twin velikosti 195cm x 180cm a palandy (max. 170cm x 90cm). VYBAVENÍ A SLUŽBY: Hosté mohou využívat dvě restaurace, dva bary (Pool Bar a Bar Foot Loose), prádelnu, připojení k internetu zdarma v celém hotelu, knihovnu, lékařské služby, směnárnu, půjčovnu aut, kyvadlovou dopravu do Grand Bay, masáže, wellness služby a živou hudbu a představení. SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (z nich jeden dětský), šipky, badminton, vodní gymnastika, vodní pólo, plážový tenis, trampolína, šnorchlování, plážový volejbal, půjčovna kajaků, stolní tenis, fitness centrum, půjčovna kol, potápění, kulečník, stolní hry, pro nejmenší dětský klub Timomo a další. ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně, Oběd, Večeře formou bufetu v jedné z restaurací. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v barech a restauracích dle AI menu. MINI BAR: Nealko drinky, voda a pivo dle menu v minibaru (Doplněno 1x denně)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena