THE VILLAGE COCONUT ISLAND | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

THE VILLAGE COCONUT ISLAND

cena již od 0
  • Úvod
  • THE VILLAGE COCONUT ISLAND


Popis

Pětihvězdičkový hotelový resort je situován na soukromou pláž s výhledem na záliv Phang Nga. Do letoviska Phuket se dostanete hotelovou lodí z ostrova Coconut Island během cca 20 minut. Hotel provozuje nepřetržitě vodní taxi z přístavu Laem Hin Lagoon dle svého itineráře. Mezinárodní letiště Phuket je vzdáleno cca 25 minut jízdy od mola, kam se dostanete vodním taxi přímo z resortu.

Ubytovací kapacity tvoří 110 luxusních tzv. Pool villas (vilek s vlastním bazénem) a 116 Tropical Jacuzzi suites. Vilky mají vlastní bazén a poskytují výhled od tropické zahrady až po panoramatický výhled na záliv Phang Nga. Vybaveny jsou plně zařízenou kuchyní, TV/SAT, DVD přehrávačem, klimatizací, koupelnou včetně vysoušeče vlasů, trezorem a žehlicí sadou. K Jacuzzi apartmá náleží vlastní vířivka s venkovním posezením, funkční kuchyň, TV/SAT, DVD přehrávač, koupelna včetně vysoušeče vlasů a trezor.

Komplex tvoří restaurace, z nichž jedna je zaměřena na thajskou a asijskou kuchyni a druhá servíruje mezinárodní pokrmy. Dále se u bazénu nachází bar. V samém srdci resortu je obchod s potravinami a drogerií.

2 velké společné infinity bazény, širokou základnu sportovních aktivit tvoří 2 tenisové kurty, plně vybavené fitness centrum s lekcemi jógy či kickboxu, kurt na plážový volejbal, velkoformátové šachy, půjčovna kol, lekce potápění, jízda na kanoích či plachtění. Komplex disponuje spa centrem poskytujícím řadu relaxačních terapií.

Pro nejmenší je připraven dětský klub.


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE SLUŽBA ZAHRNUJE: - Oběd a večeře o 3 chodech a la carte (nebo formou bufetu, pokud je k dispozici) v restauracích Kabang a Kucina , nápoje z baru v restauraci, odpolední čaj, zákusky, zmrzlina, čaje a káva v restauraci (od 15:00 do 18:00 hod.) - Mini bar: 2 Coca Coly, 2 Sprite, 4 místní piva, 2 Minerální vody (jednou denně). All Inclusive možné od 5 ti nocí ubytování.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena