THE VIJITT RESORT PHUKET | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

THE VIJITT RESORT PHUKET

cena již od 34 019
  • Úvod
  • THE VIJITT RESORT PHUKET


Popis

The Vijitt Resort Phuket je luxusní pětihvězdičkový hotel, známý svou elegantní architekturou, prvotřídním ubytováním a vynikajícími službami, které nabízí svým hostům. Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží Phuketu, v klidné oblasti obklopené bujnou tropickou vegetací a s nádherným výhledem na Andamanské moře.

Ubytování v The Vijitt Resort Phuket je zážitkem spojujícím luxus, pohodlí a přírodní krásu. Resort nabízí několik druhů pokojů, z nichž každý poskytuje jedinečný prostor pro relaxaci a odpočinek. Vše je navrženo tak, aby byly splněny potřeby a očekávání náročných hostů. Bez ohledu na to, zda si vyberete vilu s výhledem na moře, vilu s vlastním bazénem, zahradní vilku, plážový bungalov nebo rodinnou vilu s bazénem, můžete očekávat útulný a příjemný pobyt v harmonii s přírodou a okolním prostředím. V pokojích se hosté mohou těšit na prvotřídní vybavení. Pohodlné postele s luxusními matracemi zajistí příjemný spánek po celý pobyt. Individuálně ovladatelná klimatizace umožňuje nastavení ideální teploty podle preferencí hostů. Moderní koupelny jsou vybaveny dešťovými sprchami, vanami nebo kombinací obou, a nabízejí široký výběr kvalitních toaletních potřeb pro každodenní péči. Hosté se mohou také těšit na moderní televizory s plochou obrazovkou a širokou nabídkou mezinárodních kanálů a filmů, stejně jako na bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech pokojích a veřejných prostorách hotelu. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici pro bezpečné uložení cenných věcí, a dobře zásobený minibar nabízí široký výběr nápojů. Venkovní terasy nebo balkony s pohodlným posezením poskytují hostům možnost vychutnat si krásné výhledy a relaxovat v soukromí svého pokoje.

Resort má několik restaurací, které nabízejí širokou škálu tradičních thajských pokrmů i mezinárodních kulinářských specialit. Kromě privátních bazénů u vil a bungalovů nabízí hotel také hlavní bazén, který je obklopen tropickou zahradou a nabízí skvělé možnosti odpočinku a relaxace.

Hosté si mohou dopřát relaxaci a odpočinek ve wellness centru nebo si objednat tradiční thajskou masáž. V nabídce hotelu je široká škála výletů po okolí a aktivit, například i jóga či thajský boxDětský klub se postará o zábavu všech věkových kategorií. K dispozici je také možnost pokojové služby, která umožňuje objednat si jídlo, nápoje a další služby přímo do pokoje.

Celkově lze říci, že The Vijitt Resort Phuket je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování na Phuketu s prvotřídními službami a úchvatným prostředím. Nabízí kombinaci elegance, pohodlí a relaxace, která uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

 

 

 


Dodatečné služby

Hotel vypravuje kyvadlovou dopravu na pláže a do města, přesná místa a časy jsou k dispozici na recepci.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena