THE PALMS BERUWALA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

THE PALMS BERUWALA | Srí Lanka

cena již od 0


Popis

The Palms Beruwalla se nachází v malebném městě Beruwala na Srí Lance a nabízí dokonalý spoj tropického ráje s nádhernou kulisou lesknoucího se Indického oceánu. Tento luxusní resort propojuje krásu okolí, vynikající kulinářské zážitky a vřelou pohostinnost, aby byl každý pobyt nezapomenutelným dobrodružstvím. Mezinárodní letiště Colombo je vzdáleno přibližně 90 km od tohoto resortu.

Procházejte do říše kulinářských specialit v The Palms, kde se každé jídlo stává poutavou cestou chutí a potěšení. V nabídce naleznete bohaté tapisérie srílanských specialit i globální kouzlo mezinárodní kuchyně. Dostupné jsou i dva bary, ve kterých se mohou hosté osvěžit chutnými nápoji.

Prostorné pokoje typu Deluxe nabízejí exkluzivní výhled na zahradu/oceán. Pokoje typu Suites nabízí výhled na zahradu/oceán a zahrnují jacuzzi a soukromý balkon pro dokonalý komfort během pobytu. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, bezpečnostní schránka, mini lednička, telefon, zařízení na přípravu čaje, TV a WiFi zdarma.

Ve wellness centru The Palms se smysly ponoříte do klidu s relaxačními masážemi a omlazujícími procedurami. Fitness centrum a bazén, podél kterého jsou dostupná lehátka se slunečníky, nabízí možnost aktivního odpočinku, zatímco kouzelnické show, DJ, taneční vystoupení a živá kapela poskytují skvělou zábavu. Zájemci se mohou také zúčastnit lekcí jógy a pro děti jsou dostupné zábavné umělecké soutěže a vodní aerobik.

Resort The Palms nabízí pro firemní a konferenční potřeby ideální prostředí s moderními a vybavenými konferenčními místnostmi.

Pro ty, kteří si přejí strávit svůj svatební den podél pobřeží Srí Lanky, The Palms s lesknoucím se Indickým oceánem jako pozadím poskytuje romantický rámec pro nezapomenutelné chvíle.

Každý okamžik je v The Palms vytesán do paměti s elegancí a krásou. Resort poskytuje dokonalý prostor pro odpočinek a nezapomenutelné zážitky.


Dodatečné služby

Stravování typu All-Inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena