THE LONG BEACH RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

THE LONG BEACH RESORT

cena již od 27 263
  • Úvod
  • THE LONG BEACH RESORT


Popis

Půvabný The Long Beach Resort leží na jižním pobřeží Srí Lanky, a to přímo u břehu nádherné pláže, jejíž jemný písek se mísí s tyrkysově třpytícím se oceánem. Nedaleko od resortu se nachází malebná vesnice Koggala, která hostům nabízí bohatou škálu jedinečných atrakcí a zážitků. Mezinárodní letiště Colombo je od resortu vzdáleno necelých 120 kilometrů.

Resort obsahuje dva bazény, u kterých jsou dostupná pohodlná lehátka a bar, kde se mohou hosté během dne osvěžit. Pro ty, kteří touží po relaxaci, je k dispozici i spa, kde si návštěvníci mohou užít širokou škálu procedur prováděných profesionály. Resort má širokou nabídku sportovních aktivit např. potápění, tenis, badminton, aerobik, vodní fitness, jógu, beach volejbal, basketbal. Dále i méně adrenalinové jako šachy, šipky. Velká nabídka zážitků jako návštěva želvích líhní, výrobny čaje, zahrady s kořením, místního muzea, přírodní rezervace a spousty dalších, které z Vaší dovolené v Koggale udělají nezapomenutelný zážitek.

Restaurace nabízí pokrmy místní, čínské, mezinárodní, thajské a italské kuchyně. Hosté si mohou každý pátek vychutnat i večerní grilování, při kterém si mohou užívat i exkluzivní západ slunce. Resort nabízí i restauraci typu à la carte. Stravovaní je formou: snídaně, oběd a večeře.

Pokoje jsou navrženy tak, aby zachytily výhled na malebnou pláž a krásnou zahradu. Pokoje typu Deluxe, o rozloze přibližně 23 m², obsahují terasu/balkon, minibar, bezpečnostní schránku, TV a soukromou koupelnu. Pokoje typu Suite, o rozloze přibližně 35 m², jsou zařízeny ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s pohodlnou pohovkou, TV, minibarem a bezpečnostní schránkou. Navíc v těchto apartmánech, naleznete soukromou koupelnu s vanou, kde si můžete dopřát chvíli odpočinku. Internetové připojení WiFi je dostupné zdarma.

The Long Beach Resort představuje krásné místo pro slunnou tropickou dovolenou.


Dodatečné služby

Děti 00 - 05,99 let sdílející pokoje s rodiči - bez přistýlky.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena