VILLA PARK SUN ISLAND | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

VILLA PARK SUN ISLAND

cena již od 32 473
  • Úvod
  • VILLA PARK SUN ISLAND


Popis

Hotel se nachází 113 km od letiště MALE na jednom z největších maledivských ostrovů a je domovem prosperující rozmanitosti a mořského života. Je to luxusní ekologický resort. Tento maledivský ráj, obklopený bujnými kokosovými palmami. Transfer na ostrov je místním přeletem (domestic flight) a poté rychlodí.

Hotel má celkem 462 pokojů zařízených pokojů, Sun villa (základní kategorie), Beach Villa, Deluxe Beach villa, Sunset Beach villa, Lagoon Beach Villa with Whirpool, Beach pool villa, Deluxe Beach pool Villa, Deluxe Beach pool villa, Two Bedroom Family Beach Villa, Water Villa, Sunset Water villa, Two Bedroom Overwater Suite, všechny pokoje mají terasu s lehátky, koupelnu, klimatizaci, mini bar, telefon, TV, rádio, sejf a některé pokoje venkovní sprchu.

Hotel nabízí svým hostům 5 restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, disko, konferenční místnost, internet a lékařskou službu.

Venkovní bazén s vířivkou, fitness, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, squash, Jacuzzi, šnorchlování, potápění, jízda na vodním banánu, vodní lyže, půjčovna kánoí a motorových člunů, windsurfing, vodní skútr.

 


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře, podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Odpolední občerstvení v coffee shop (překapávaná káva, čaj, sendviče, hranolky, sušenky) od 16:00h do 18:00h. Rozlévané (voda v lahvi) nealkoholické (mimo čerstvých ovocných šťáv, káva pouze filtrovaná) /alkoholické nápoje (pivo, víno, destiláty typu gin, vodka, rum, whiskey – vše pouze z domácí produkce) v hlavním baru (10:00h-01:00h), plážovém baru (10:00h-01:00h) a baru u bazénu (10:00h-18:00h). Výběr z koktejlů dle menu je také součástí balíčku. Minibar (doplňován 1x denně ) zdarma 2x coca cola, 2x sprite, 2x soda / pokoj. Sporty vč. zapůjčení vybavení: venkovní badminton, tělocvična, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, tenis (bez osvětlení, pouze během dne), mini golf, windsurfing, kánoe, squash, sauna/pára, basket, jacuzzi, šipky) Klienti, kteří zůstávají v hotelu min. 6 nocí, mají v ceně 1x večerní rybaření.

 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena