SUMMER ISLAND MALDIVES | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

SUMMER ISLAND MALDIVES

cena již od 43 443
  • Úvod
  • SUMMER ISLAND MALDIVES


Popis

Nádherný Summer Island Maldives se nachází na atolu North Male, přímo v centru Malediv. Všem návštěvníkům zajišťuje teplé dny a skvělé západy slunce po celý rok. Resort je od mezinárodního letiště Velana vzdálen přibližně 45 minut rychlolodí anebo přibližně 15 minut hydroplánem.

Středisko srdečně vítá své hosty ve dvou elegantních restauracích, kde si mohou vychutnat vynikající pokrmy podávané formou bohatého bufetu. K osvěžení a relaxaci slouží tři stylové bary, které nabízejí svěží nápoje jak během dne, tak i ve večerních hodinách. Pro ještě větší komfort a bezstarostný pobyt jsou k dispozici služby All Inclusive.

Resort disponuje 156 elegantně zařízenými vilami, nabízejícími širokou škálu ubytování, včetně The Summer House (380 m2), Garden Room, Superior Beach, Superior Vista, Superior Bungalow, Premium Beach Villa a Water Villa. Všechny typy ubytování zaručují působivý výhled na pláž nebo oceán. Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, abyste si co nejvíce užili váš pobyt. K dispozici jsou kabelová televize, klimatizace, pracovní stůl s šuplíkem a židlí, pohovka, konferenční stůl, čaj/káva zdarma, minibar, stojan na zavazadla, bezpečnostní schránka, mezinárodní telefon s přímou volbou, bezplatné Wi-Fi a výjimečné koupelnové doplňky.

Pro hosty jsou připraveny různé týdenní aktivity a vnitřní a venkovní zábavní programy. Dostupné jsou vodní sporty, stolní tenis, šipky, badminton, volejbal a biliár. Středisko poskytuje služby praní a žehlení prádla, pokojovou službu, interního lékaře, 24 hodinovou recepci a připojení WiFi zdarma po celém ostrově

V rámci wellness centra se mohou hosté těšit na jedinečný zážitek, kde se spojuje luxus s odbornou péčí o tělo a mysl. Procedury zahrnují širokou škálu revitalizačních masáží, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen fyzickou relaxaci, ale také duševní uklidnění.

Pro výjimečné a nezapomenutelné svatební události nabízí Summer Island ideální prostředí. S romantickým a malebným prostředím bude poskytnuta unikátní možnost uspořádat svatbu snů.

Summer Island Maldives – toto kouzelné letovisko na maledivském atolu vás okouzlí bílými písčitými plážemi a tyrkysovým oceánem. Od odpočinku na pláži až po šnorchlování v podmořském ráji, Summer Island nabízí nezapomenutelný pobyt. S vynikajícími restauracemi, wellness centrem a pestrou nabídkou aktivit, včetně rodinných zábav, se stává dokonalým útočištěm.

 


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček nabízí široký rozsah služeb pro kompletní pohodlí hostů. 

Stravování: Snídaně, obědy a večeře jsou poskytovány v hlavní restauraci nebo, v závislosti na kategorii ubytování, i v nadvodní restauraci.

Nápoje: Lihoviny jako whisky, brandy, gin, bílý rum, tmavý rum, vodka, točené pivo, rozlévané víno (bílé, červené a růžové), nealkoholické nápoje (voda, Coca Cola, Coca Cola Diet, Sprite, Fanta, Soda, Bitter Lemon Tonic), čaj, káva jsou zahrnuty. Vybrané koktejly a moktejly jsou také k dispozici. All-Inclusive nápoje jsou servírovány v Nevi Bar pro hosty ubytované v Garden Rooms a Superior pokojích, a v Avi a Nevi Bar pro hosty ubytované v Premium Beach Villa a Water Villa.

Občerstvení: Od 16:30 do 17:30 je k dispozici občerstvení v Nevi Bar.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena