SHANDRANI BEACHCOMBER RESORT & SPA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

SHANDRANI BEACHCOMBER RESORT & SPA

cena již od 34 068
  • Úvod
  • SHANDRANI BEACHCOMBER RESORT & SPA


Popis

Hotel Shandrani Beachcomber je luxusní čtyřhvězdičkový hotel nacházející se na soukromém poloostrově v Blue Bay. Blue Bay je malebná zátoka a oblíbená turistická lokalita na jihovýchodě ostrova Mauricius. Je známá svou neuvěřitelně krásnou modrou a tyrkysovou barvou vody, která se zde mísí s bílým pískem a zelenou vegetací. Blue Bay je také domovem chráněného mořského parku, který je považován za jedno z nejlepších míst pro šnorchlování a potápění na Mauriciu. Chráněný mořský park Blue Bay je obklopený korálovými útesy a nabízí nádherné podmořské scenérie. Pod hladinou vody můžete objevovat pestrou paletu korálů, ryb různých barev, mořských želv, rejnoků a dalšího mořského života. Pro milovníky šnorchlování je to opravdu ráj.


Tento hotel je součástí renomované hotelové skupiny Beachcomber Hotels a je známý svou prvotřídní kvalitou služeb a idylickým prostředím. Shandrani Beachcomber je situován na rozlehlém pozemku, který se rozkládá na ploše přes 70 hektarů a nabízí nádherný výhled na tyrkysově modré moře, bílé písčité pláže a tropickou zeleň.

V hotelu Shandrani Beachcomber jsou k dispozici různé typy ubytování několika kategorií. Všechny pokoje jsou prostorné, elegantně zařízené a vybavené moderním vybavením, jako je klimatizace, televize, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení. Soukromé terasy nebo balkony nabízejí krásný výhled na okolní krajinu nebo oceán.
Základní pokoj typu Superior je elegantní a prostorný (50m2) plný přirozeného světla. Šedá a červená barva dodávají jemnému, neutrálnímu prostředí nádech modernosti. Ložnice, útulný obývací prostor a terasa jsou vybaveny nábytkem ze světlého dřeva s hladkými liniemi. Hosté si užijí i pohodlí zastíněného balkonu s krásným výhledem do svěžích zahrad. Tento pokoj nabízí pohodlí a klid.
Tento pokoj lze rezervovat i s garancí přízemí – Superior ground floor. Deluxe pokoje a Deluxe ground floor pokoje s rozlohou 60m2 jsou teplé a útulné. Jejich styl je elegantní a světlý a dokonale ladí se dřevem a bílou barvou. Dekor působí svěžím dojmem a zaručuje jas a veselost s nádechem oranžové barvy. Jsou ideální pro páry, které cestují samy nebo s jedním dítětem (do 17 let). Pro rodiny jsou k dispozici 2 ložnicové apartmány a suity s rolozhou 100 – 200m2. Senior suite, romantické apartmá je ideální pro páry slavící líbánky. Prostorné pokoje a soukromé schodiště s přímým vstupem na pláž zajišťují dokonalé soukromí. Po vstupu do tohoto prostorného apartmá hosté objeví luxusní obývací prostor. Elegantní parketová podlaha odráží přirozené světlo, které sem proniká velkými okny, a vytváří tak lehkou a vzdušnou atmosféru. Je dokonalou kombinací modernosti a luxusu.

Hotel Shandrani Beachcomber se může pochlubit také širokou škálou restaurací a barů, které nabízejí různé kulinářské zážitky. Hosté si mohou vychutnat tradiční kreolskou kuchyni, mezinárodní speciality, čerstvé mořské plody a další lahůdky.

Jelikož se resort nachází na chráněném poloostrově, který lemují tři pláže, má tak ideální polohu pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají dovolenou plnou zážitků. Aby se co nejlépe využila okolní příroda, vytvořila společnost Beachcomber exkluzivní program ekoturistiky s názvem Beachcomber Sports & Nature (BSN). Jízda na kajaku, canyoning, výlety lodí a projížďky na kole jsou jen některé ze způsobů, jak mohou hosté objevovat ostrov. Řada outdoorových aktivit je k dispozici hostům všech věkových kategorií. Milovníci tenisu si jistě rádi zahrají zápas na jednom ze šesti osvětlených kurtů a amatérští golfisté si zahrají golf na 9jamkovém golfovém hřišti "pitch & putt", které se nachází v areálu resortu. Plně vybavené fitness centrum je též k dispozici. Břehy hotelu omývají průzračné vody jedinečného mořského parku Blue Bay, má tak výsadní polohu ideální pro širokou škálu vodních sportů.
Lázně, zasazené do svěžího tropického prostředí a navržené s maximální péčí, poskytují hostům ideální prostředí pro odpočinek a zapomenutí na starosti. Najdete zde komplexní nabídku procedur s exkluzivní kosmetickou péčí a pohodou. Luxusní design je inspirován tropickou krásou Mauricia.
Pro rodiny s dětmi je zde také dětský klub, kde se děti mohou zapojit do různých aktivit a her pod dohledem kvalifikovaného personálu. Hotel také pořádá různé animační programy a večerní tématické představení pro své hosty.

Shandrani Beachcomber je ideálním místem pro rodiny s dětmi i romantické úniky. Jeho nádherné prostředí, prvotřídní služby a bohaté vybavení poskytují hostům luxusní a nezapomenutelný pobyt na Mauriciu.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček obsahuje:

Dovolená v Shandrani Beachcomber Resort & Spa na Mauriciu je ještě atraktivnější díky balíčku All-Inclusive. Zaručuje vám bezproblémový pobyt, aniž byste se museli starat o svůj rozpočet na jídlo. Beachcomber Resorts & Hotels si to plně uvědomuje a je tu pro vás, aby vám připravil dokonalý zážitek z dovolené. Balíčky Serenity a Serenity Plus byly speciálně navrženy pro ty, kteří si oblíbili Mauricius, a posouvají koncept All-Inclusive ještě dál.

Balíček Serenity (All-Inclusive) zahrnuje veškerou stravu a nápoje, různé bufetové stoly nebo menu à la carte, neomezený výběr vín a nápojů k jídlu, řadu sendvičů od 11 do 17 hodin, pečivo mezi 16. a 18. hodinou, každodenní doplňování čaje a kávy na pokojích, servis u bazénu, plážový bar, minibar, piknikový koš a také široký výběr pozemních a vodních sportů.

Balíček Serenity Plus (All-Inclusive plus) v hotelu Shandrani Beachcomber je vzácným sezamem, který vám umožní vychutnat si bohaté bufety, večeře à la carte nebo denní speciality ve třech restauracích. Umožňuje také přístup k výběru kvalitních dovážených vín a lihovin. Šampaňské se podává po skleničkách každý večer od 18 hodin! K dispozici je také plážový vozík a servis u bazénu, minibar s vodou, nealkoholickými nápoji a místním pivem, golfové hřiště o rozloze 50 hektarů a 9 jamkách typu pitch & putt a dětský klub pro děti od 3 do 11 let.

Vaše dovolená bude úspěšná s konceptem Serenity, jedinečnou možností vytvořenou společností Beachcomber Resorts & Hotels, která nabízí jídlo a nápoje, lázně, masáže, aktivity pro celou rodinu a mnoho dalšího. Tento balíček zvyšuje přitažlivost Shandrani Beachcomber, oázy klidu a pohody v srdci přírody na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena