SANDIES BATHALA MALDIVES | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

SANDIES BATHALA MALDIVES

cena již od 50 691
  • Úvod
  • SANDIES BATHALA MALDIVES


Popis

Bathala je ostrov na Maledivách, který se nachází na severní východní straně atolu Ari, v blízkosti vnější bariéry atolu. Jeho vody se mohou pochlubit pozoruhodným bohatstvím a rozmanitostí druhů ryb. Resort, součást skupiny Planhotel a třetí resort značky Sandies Resorts, 4hvězdičkový hotel s veškerým komfortem a jednoduchým stylem, ideální pro rodiny, přátele a páry, stejně jako milovníky potápění, kteří zde najdou slavné Potápěčské centrum Werner Lau. Resort otevřený v roce 2019 patří k menším resortům. Let hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé trvá 15 minut.

Resort nabízí příjemné a pohodlné ubytování v plážových a vodních bungalovech v jedinečném designu. Plážové bungalovy mají výhled na nedotčenou a mělkou vodu laguny a mají soukromou verandu na palubě s přímým přístupem na pláž. Pokoje jsou vybaveny nábytkem navrženým na míru, samostatnou klimatizací, stropním ventilátorem a koupelnou s dvojitým umyvadlem a sprchou pod širým nebem Vodní bungalovy postavené na kůlech nad lagunou a na dvou samostatných molech mají soukromou terasu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ručně vyráběnými dřevěnými parketovými dveřmi, vkusným nábytkem včetně nábytku vyrobeného na míru, manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou. Koupelny mají dvě umyvadla a prostorný sprchový kout.

Recepce k dispozici 24 hodin denně, dvě restaurace, bar, bazén, fitness centrum, herní místnost, butik, směnárna, služba praní a žehlení prádla, úchovna zavazadel.- Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma.

Písečná pláž u hotelu, potápění a šnorchlování na domácím útesu či z lodi, plážový volejbal, výlety lodí, fitness centrum, lázeňské centrum, herna.


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře se podávají v restauraci Island Gallery. Nealkoholické nápoje, džusy, domácí víno, místní pivo, americká káva a čaj podávané během jídla a v plážovém baru (10:00-24:00). Vybrané koktejly a lihoviny podávané po (18:00).

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena