RIU DUBAI | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

RIU DUBAI

cena již od 19 203


Popis

Velmi oblíbený 5* hotel Riu Dubai se nachází přímo na písčité pláži uměle vytvořeného ostrova Deira. Snadno dosažitelné jsou turistické atrakce, jako Dubajské muzeum, obchodní centrum Deira City Centre, obchodní centrum Dubai Mall, Burj Khalifa, Palm Jumeirah a mnoho dalších. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 8 km.

Tento moderní hotel nabízí luxusní ubytování, vynikající služby a širokou škálu vybavení. Hotelové kapacity tvoří 751 pokojů a apartmánů s výhledem na moře nebo město. Pokoje jsou prostorné, elegantně zařízené a vybavené klimatizací, minibarem, TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou a bezplatnými toaletními potřebami.

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 30 m² je vybaven dvěma oddělenými lůžky (120x120 cm) nebo jednou postelí typu King (180x200 cm) a pohovkou v obývací části, TV/SAT, minibarem, klimatizací, stropním větrákem a vlastním balkonem či terasou.

Dalším možným typem pokoje, ve kterém se lze ubytovat je dvoulůžkový pokoj s částečným výhledem na moře. Pokoj má rozlohu 31 m² a kromě pohodlných postelí (lze volit stejně jako u předešlého pokoje ze dvou oddělených lůžek 120x120 cm nebo jedné postele typu King 180x200 cm) je vybaven gaučem, TV/SAT, minibarem, klimatizací, stropním větrákem a balkonem či terasou s částečným výhledem na moře. Tento typ pokoje je nabízen také s úplným výhledem na moře.

Pro hosty upřednostňující prostornější apartmá je určen Junior Suite s částečným výhledem na moře, který nabízí ubytování na 52 m² a poskytuje dostatek komfortu během pobytu. Tyto apartmá mají 2 ložnice s lůžky typu King-size (180x200 cm), pohovku v obývací části, TV/SAT, minibar, klimatizaci, stropní větrák a balkon či terasu s částečným výhledem na moře.

Hotel Riu Dubai nabízí širokou škálu vybavení a služeb pro své hosty. K dispozici jsou tři bazény s výhledem na moře, fitness centrum, wellness centrum se saunou, párou a lázní s horkou vodou, vodní svět "Splash Water World" (pondělí - zavřeno, vstup povolen osobám od 120 cm). Možnost zapůjčení paddle boardů, šlapadel a kajaků. K dispozici je dětský klub, obchody, bankomat, konferenční místnost a business centrum.

Dětské animační programy jsou k dispozici pro děti od 4 do 7 let a od 8 do 12 let v RiuLand (6x týdně). Zábavné denní programy pro dospělé probíhají několikrát týdně.

V nabídce je také řada stravovacích možností. V hotelu je k dispozici hlavní restaurace, která nabízí široký výběr jídel z celého světa formou bufetu. Kromě toho jsou zde i další restaurace a bary, jako například restaurace s asijskou kuchyní, italskou kuchyní nebo steakhouse. Příjemné chvíle strávíte také v hotelové kavárně.

Hotel lze vřele doporučit rodinám s dětmi a všem, kteří chtějí all inclusive pobyt v Dubaji za atraktivní cenu.


Dodatečné služby

All inclusive zahrnuje:

 1. Speciální tématické večery - 2x týdně
 2. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní hotelové  restauraci. K večeři je třeba vhodné oblečení.
 3. Volitelné stravování formou bufetu (nutná rezervace předem)
  1. Asijská restaurace                       
  2. Italská restaurace   
  3. Libanonská restaurace
 4. Lehké občerstvení během dne
 5. Nápoje - nápoje domácí výroby i dovážené nápoje jsou k dispozici 24 hodin denně
 6. Pravidelné doplňování minibaru (voda, nealkoholické nápoje)

Alkoholické nápoje jsou podávány osobám starším 21 let

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

  • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
  • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
  • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena