RAFFLES THE PALM DUBAI | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

RAFFLES THE PALM DUBAI

cena již od 19 989
  • Úvod
  • RAFFLES THE PALM DUBAI


Popis

Hotel Raffles The Palm je luxusní resort, který se nachází na umělém ostrově Palm Jumeirah v Dubaji. Tento hotel se nachází v prestižní lokalitě, která je známá svými exkluzivními hotely a restauracemi, které nabízejí prvotřídní služby a vysoce kvalitní vybavení. Raffles The Palm se pyšní dokonalou polohou na pláži s bílým pískem a s nádherným výhledem na Perský záliv.

 K dispozici je 389 luxusních pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny prvotřídně a zařízené s moderními technologiemi.

Deluxe pokoj s výhledem na zahradu: Tyto pokoje jsou o rozloze 61 metrů čtverečních a nabízejí výhled na okolní zahrady. Jsou vybaveny king size postelemi, klimatizací, minibarem, trezorem a velkou televizí s plochou obrazovkou. Koupelny mají vanu nebo sprchu, fén na vlasy a luxusní kosmetické produkty.

Premier pokoj s výhledem na moře: Tyto pokoje jsou o rozloze 61 metrů čtverečních a nabízejí úchvatný výhled na Perský záliv. Jsou vybaveny king size postelemi, klimatizací, minibarem, trezorem a velkou televizí s plochou obrazovkou. Koupelny mají vanu nebo sprchu, fén na vlasy a luxusní kosmetické produkty.

Raffles Club Pokoj s výhledem na moře: Tyto pokoje jsou o rozloze 75 metrů čtverečních a nabízejí výhled na Perský záliv. Jsou vybaveny king size postelemi, klimatizací, minibarem, trezorem a velkou televizí s plochou obrazovkou. Koupelny mají vanu, sprchu, fén na vlasy a luxusní kosmetické produkty. Hosté, kteří si rezervují tyto pokoje, mají přístup do Raffles Club Lounge, kde se mohou těšit na různé benefity, jako jsou privátní snídaně, odpolední čaj a večerní koktejly.

Dále jsou k dispozici prostorné rodinné pokoje až pro 6 cestujících a několik typů luxusních suite.

Kromě toho má Raffles The Palm také několik vynikajících restaurací, barů a kaváren, které nabízejí širokou škálu gastronomických zážitků. Hosté si mohou vychutnat speciality z celého světa, jako je italská kuchyně, vynikající francouzská kuchyně, japonské sushi nebo tradiční arabská jídla.

Hotel má krásný venkovní bazén s úžasným výhledem na Perský záliv. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a soukromé cabany, kde si hosté mohou užít odpočinku a relaxace.

Dále luxusní Raffles Spa centrum, kde zažijete relaxaci a ošetření na nejvyšší úrovni. Nabízí se zde široká škála procedur, jako jsou masáže, aromaterapie, sauna, pára a další. Pro hosty, kteří se rádi udržují ve formě, je k dispozici moderní fitness centrum s nejnovějšími cvičebními stroji a vybavením.

Raffles The Palm nabízí hostům také možnost zakoupit si soukromé zážitky, jako jsou pronájem soukromé jachty, pikniky na pláži, romantické večeře a mnoho dalšího.

Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský klub, kde se děti mohou bavit různými aktivitami a hrami. Zde jsou také k dispozici profesionální animátoři, kteří se starají o děti a vytvářejí pro ně nezapomenutelné zážitky.

Celkově lze tedy říci, že Raffles The Palm je jedním z nejprestižnějších hotelů v Dubaji a nabízí luxusní a pohodlné ubytování, prvotřídní služby a vysoce kvalitní vybavení. Pro hosty, kteří hledají klid a relaxaci, ale zároveň chtějí zažít všechny krásy Dubaje, je to ideální volba.


Dodatečné služby

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

    • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
    • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
    • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena