RADISSON BLU RESORT GALLE | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

RADISSON BLU RESORT GALLE | Srí Lanka

cena již od 29 506


Popis

Hotel Radisson Blu Resort Galle je luxusní 5hvězdičkový resort nacházející se v malebném městě Galle na jižním pobřeží Srí Lanky. Hotel je ideálně situován na pláži, nabízí nádherný výhled na Indický oceán a je obklopen tropickou zelení. Město Galle má bohatou historii a mnoho zajímavostí.

Galle je oblíbené díky kulturním a architektonickým vlivům holandských, portugalských a britských předků. Můžete zde navštívit mnoho ikonických památek, jako je například holandská pevnost Galle, která je zapsána na seznamu památek UNESCO. Milovníkům pláží doporučujeme se vydat na nedaleké pláže Unawatuna a Mirissa, kde si můžete užít vodní sporty a příjemné koupání. Jižní pobřeží Mirissy je oblíbeným místem pro pozorování velryb.

Radisson Blu Resort Galle má 172 stylových a okouzlujících pokojů s vlastním balkonem nebo terasou. Z pohodlí svého pokoje můžete obdivovat úchvatný výhled na Indický oceán a cítit se jako doma díky promyšlenému modernímu vybavení. Všechny pokoje jsou prostorné, klimatizované a mají soukromou koupelnu, bezplatné Wi-Fi, set pro přípravu kávy a čaje, žehlicí prkno s žehličkou, TV a trezor. Základní pokoje typu deluxe s rozlohou 39m2 jsou orientovány na mořskou stranu, pokoje typu Premium o stejné rozloze jsou situovány ve vyšších patrech. Maximální obsazenost pokojů jsou 3 dosp. osoby.

V hotelu najdete několik restaurací a barů, které se specializují na různé kuchyně z celého světa. Můžete si vychutnat tradiční srílanská jídla, mezinárodní speciality, lehké zeleninové saláty nebo si dát osvěžující koktejl u bazénu. Na závěr dne je ideálním místem střešní bar Bommu s nádherným výhledem a bujarým společenským životem.

Pro relaxaci a odpočinek je v hotelu k dispozici venkovní bazén, který je obklopen lehátky a slunečníky. Za návštěvu jistě stojí lázeňské centrum, které hostům nabízí relaxační procedury zaměřené na obnovu energie těla i mysli. Zlepšete si kvalitu spánku, detoxikujte se a načerpejte novou energii díky energizujícím masážím, horkým kamenům a omlazujícím kosmetickým lázeňským procedurám nebo při lekcích jógy. Bohatý animační sportovní program pro děti i dospělé je možné využívat po celý den, stejně tak dobře vybavené fitness centrum.

Radisson Blu Resort Galle si také zakládá na péči o rodiny a nabízí dětský klub plný aktivit pro děti. Celkově lze říci, že Radisson Blu Resort Galle je luxusním resortem, který nabízí skvělé ubytování, vynikající gastronomické zážitky a širokou škálu aktivit pro relaxaci a zábavu. Jeho idylická poloha na pláži a kvalitní služby zajišťují nezapomenutelný pobyt pro každého hosta.


Dodatečné služby

Stravování typu All-Inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu All-Inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-Inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí All-Inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást All-Inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci All-Inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.


Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk. Poplatek USD 50/osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena