PRESKIL ISLAND RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

PRESKIL ISLAND RESORT

cena již od 32 147
  • Úvod
  • PRESKIL ISLAND RESORT


Popis

Krásný Resort Preskil Island, umístěný na malebném Pointe Jérôme na Mauriciu, láká svou jedinečnou atmosférou. Díky své poloze naproti ostrovu Île aux Aigrettes, chráněné oblasti s nedotčenou flórou a faunou, poskytuje hostům nezapomenutelné zážitky spojené s mauricijskou přírodou a exotickou krásou. Nachází se pouze 15 minut jízdy od letiště.

Otevřené prostory, přírodní materiály a moderní design spojují v Preskil Island Resortu půvab ostrovní architektury s elegancí a šarmem. S rodinnými pokoji se resort stal oblíbeným útočištěm pro rodiny i páry toužící po dobrodružství v autentickém prostředí, jež přetéká životem a nabízí kulturní dědictví Mauricia v podobě podívané a zážitků.

Dostupných je několik kategorií ubytování, a to Superior Room Garden View (45 m²), Superior Room Sea View (45 m²), Prestige Room (53 m²), Junior Suite (83 m²), Garden Family Room (53 m²), Premium Family Room (51 m²) a Deluxe Family Room (58 m²). Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, telefon, TV, minibar a připojení WiFi zdarma.

V elegantním bohémském prostředí s výhledem na záliv se nachází plážová restaurace, kde si mohou hosté vychutnat ušlechtilou kuchyni. A la carte menu nabízí kreativní interpretaci staromódních mauricijských specialit k obědu a rafinovaných pokrmů z mořských plodů k večeři. Restaurace Mosaïc, určena výhradně pro večeře, s výhledem na moře a útulným teplým grilem zve k objevování středozemní kuchyně. V Medley Baru si mohou hosté objednat koktejl a vyzkoušet pár Sega kroků na tanečním parketu.

V nabídce je široký výběr aktivit, včetně potápěčského centra, tenisových kurtů a plážového volejbalu. Zájemci mohou vyzkoušet vodní sporty, jako jsou kitesurfing, wakeboarding a vodní lyžování. Pro děti je k dispozici dětský klub, kde na ně čekají zábavné aktivity a hry.

Banyan Spa přivítá hosty s osmi léčebnými kabinami, saunou, hammamem, dvoukabinovou Vich a kadeřnickým salonem. Lázně Banyan nabízejí přírodní procedury pro blaho těla, mysli i duše. Nechybí zde ani nekonečný bazén o rozloze 650 m2 a vybavena posilovna. 

Pro zájemce o konference a podnikatelské setkání jsou k dispozici moderní konferenční místnosti s veškerým potřebným vybavením a možností organizace různých typů událostí.

Preskil Island Resort přináší kombinaci pohodlí a nezapomenutelných zážitků, které propojují krásy Mauricia s širokou škálou aktivit pro všechny věkové kategorie. S ohledem na bohaté vybavení, elegantní prostředí a péči o každý detail, se stává ideálním útočištěm pro ty, kteří touží po dokonalé dovolené.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček zahrnuje:

Snídaně, obědy a večeře ve formě bufetu v jedné z restaurací. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje jsou servírovány v barech a restauracích podle All-Inclusive menu.

Minibar: Nealkoholické nápoje, voda a pivo dle nabídky v minibaru. Minibar je zpoplatněn s výjimkou uvedených produktů a přesné informace obdržíte na recepci hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena