PEACH BLOSSOM RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

PEACH BLOSSOM RESORT

cena již od 0
  • Úvod
  • PEACH BLOSSOM RESORT


Popis

Nádherný Peach Blossom Resort & Pool Villa je umístěný na svahu letoviska Kata Beach, a to pouhých 400 metrů od Andamanského moře, což představuje dokonalý únik na nádherném tropickém ostrově. Toto středisko je vkusně zakomponované mezi dvě oblíbené pláže, Kata a Karon, což nabízí rozmanité možnosti pro relaxaci a zábavu pro rodiny, přátele a jednotlivce. V Patongu, které je vzdálené přibližně 15 minut jízdy, naleznou hosté mnoho atrakcí pro aktivní odpočinek a noční život. Cesta z letiště trvá přibližně 45 minut.

Restaurace vyniká širokým a pestrým menu, kde se snoubí exotické thajské lahůdky s mezinárodní kuchyní. V elegantním a příjemném prostředí si mohou hosté vychutnat mistrovsky připravené pokrmy. Každé jídlo je pečlivě připraveno s láskou a s využitím čerstvých místních ingrediencí. Kavárna, s atmosférou nabitou relaxací, poskytne hostům útočiště pro odpočinek a posezení s šálkem lahodné kávy či osvěžujícím nápojem. Zde si mohou dopřát kvalitní čerstvě připravené nápoje, dezerty nebo lehké občerstvení.

Elegantní ubytování v Peach Blossom Resort & Pool Villa zahrnuje prostorné a moderní pokoje, apartmány a soukromé vily u bazénu. K dispozici je ubytování typu Grand Deluxe Room (42 m2), Family Grand Deluxe (42 m2), Grand Suite (54 m2) a Pool Villa (157 m2/178 m2). Všechny typy ubytování zahrnují balkon/terasu a jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, připojení WiFi zdarma, TV, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránka a vysoušeč vlasů.

Samotný Peach Blossom disponuje venkovním bazénem, kolem kterého jsou rozmístěna pohodlná lehátka a slunečníky, poskytující hostům ideální místo k odpočinku a relaxaci na sluníčku. Sousední hotel Peach Hill, nacházející se v krátké chůzi od Peach Blossom, rozšiřuje nabídku o další tři bazény, takže hosté mají ještě více možností koupání a zábavy. Kromě bazénů nabízí Peach Blossom i řadu dalších služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt hostů. Patří sem služby směnárny, prádelna pro pohodlné vyprání prádla během pobytu, nepřetržitě otevřená recepce, která je k dispozici 24 hodin denně pro jakékoliv dotazy či potřeby hostů

Peach Blossom Resort & Pool Villa na Kata Beach přináší kombinaci pohodlného ubytování a nezapomenutelných zážitků. S nádherným bazénem, vkusnou kuchyní a špičkovým servisem vytváří prostředí, kde každý okamžik má nádech tropického ráje. Ať už si užíváte rodinnou dovolenou nebo romantický útěk.


Dodatečné služby

Hotel zajišťuje výlety po okolí a nabízí velký výběr vodních sportů a plážových aktivit po celém ostrově.

 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena