MERMAID HOTEL & CLUB | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MERMAID HOTEL & CLUB

cena již od 0
  • Úvod
  • MERMAID HOTEL & CLUB


Popis

Mermaid Hotel & Club je nádherný hotel, který leží v historické vesnici Kalutara, na slunném jižním pobřeží Srí Lanky. Mezinárodní letiště Colombo je od hotelu vzdálené necelou hodinu jízdy. Ve vzdálenosti do 50 km od hotelu naleznete širokou škálu památek, jako je například buddhistický chrám Kande Viharaya, architecké umělecké dílo Lunuganga, safari na řece Madu Ganga a nádherná zahrada Brief. Z Hotelu je pohodlné spojení s dalšími destinacemi na ostrově díky veřejné dopravě, která je k dispozici nedaleko.

Klientům je k dispozici několik restaurací a barů s místní a mezinárodní kuchyní, obchůdky, konferenční místnost a prádelna. Hotel pořádá zábavné večerní tematické programy s živou hudbou. Povečeřte pod jižním sluncem nebo hvězdami na pobřeží a zažijte jedinečnou a romantickou večeři, na kterou budete vzpomínat.

Hotel nabízí 81 pokojů, které se nachází podél Indického oceánu a které jsou vkusně vybaveny dřevěným nábytkem a ručně tkanými látkami. Hosté si mohou vybrat z různých druhů pokojů, které se liší velikostí a vybavením. Všechny pokoje jsou ale vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, TV, minibar, bezpečnostní schránka, přístroj na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů a internetové připojení WiFi zdarma.

Pokoje typu Superior nabízí ze svého balkonu/terasy výhled na bazén a částečný výhled na moře, pokoje typu Sea View, Premium Sea View a Premium Deluxe Sea View nabízí nádherný výhled na tyrkysově třpytící se moře.

Hotel nabízí 2 venkovní bazény a širokou škálu vnitřních a venkovních sportovních aktivit jako je vybavená posilovna, squashový kurt, stolní tenis, kriketové hřiště, badminton, volejbal, aerobik a vodní aerobik, vodní pólo, lekce jógy, šipky a kulečníkový stůl. Pro ty, kteří touží po relaxaci je zde dostupné Spa, parní lázeň, sauna a vířivka.

Hotel a klub Mermaid vám slibuje vzpomínky, které si budete pamatovat navždy, od zábavy s rodinou a přáteli až po romantické soukromé večeře s vaší drahou polovičkou. Starostlivá pohostinnost vždy přátelského personálu vás jistě přiměje vracet se do svého koutu Srí Lanky znovu a znovu.


Dodatečné služby

Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena