MEERU MALDIVES ISLAND RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MEERU MALDIVES ISLAND RESORT

cena již od 34 024
  • Úvod
  • MEERU MALDIVES ISLAND RESORT


Popis

Luxusní Meeru Maldives Resort Island je jediným resortem na nádherném ostrově Meerufenfushi, který se nachází na atolu Severní Male. Ostrov je 1200 metrů dlouhý a 350 metrů široký a má rozlohu 32 hektarů. Meeru Maldives se pyšní jednou z nejpozoruhodnějších pláží na světě. Resort vás přivítá v tropickém ráji kokosových palem, dlouhých úsecích bílé písečné pláže, obklopené jiskřivě čistou, teplou vodou v tyrkysové laguně a barevnými korálovými útesy. Objevte původní maledivskou kulturu po celém ostrově, včetně návštěvy nejmodernějšího ostrovního muzea (který určitě doporučujeme ). Z mezinárodního letiště Velana se do Meeru dostanete za 55 minut rychlým člunem.

Meeru má na ostrově dvě bufetové restaurace a obě disponují řadou mezinárodních a regionálních pokrmů. Vychutnejte si jídla formou bufetu s neomezenou konzumací k snídani, obědu a večeři. Zažijte i exkluzivní maledivské tematické večeře s tematickým menu a číšníky v tradičním oblečení. K dispozici jsou další dvě restaurace, které podávají pokrmy formou a la carte a kavárna, ve které naleznete výborné zákusky a pečlivě připravenou zmrzlinu. K návštěvě je dostupný také bar, ve kterém se mohou hosté osvěžit chutnými nápoji. Resort pěstuje zeleninu a ovoce z vlastní zahrady Meeru.  V této zahradě  se sklízí ovoce a zelenina té nejvyšší kvality . Odpočiňte si, zpomalte a jednoduše si vychutnejte Maledivy v úchvatných restauracích s výhledem na oceán

Resort obsahuje 284 pokojů, které nabízí rozmanitý komfort. K dispozici je šest různých kategorií pokojů, a to Jacuzzi Water Villas (86 m2), Water Front Villas (60 m2), Jacuzzi Beach Villas (80 m2), Two Bedroom Villas (86 m2), Beach Villas (56 m2) a Garden Rooms (50 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, TV s plochou obrazovkou, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka a připojení WiFi. Koupelny jsou vybaveny toaletními potřebami.

Součástí resortu jsou dva venkovní bazény, herna, plně vybavená posilovna, spa a muzeum umění. Pro děti je k dispozici dětský bazén, dětské brouzdaliště a dětský koutek, ve kterém jsou pro ně připraveny různé aktivity. Hosté se mohou zúčastnit několika sportovních aktivit, jako je tenis, badminton, volejbal, plážový volejbal, golf a široká škála vodních sportů včetně potápění. Středisko poskytuje služby prádelny a úschovny zavazadel.

Meeru je několikrát oceněný resort na Maledivách a je hodnocen jako nejlepší All Inclusive resort s individuálními službami a komfortem druhého domova.


Dodatečné služby

Balík All-Inclusive Plus zahrnuje:

Stravování: Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bufetu v restauraci Farivalhu (jižní část) nebo v restauraci Maalan (severní část) s různými menu.
Občerstvení v barech Dhoni Bar, A-Mare, Uthuru Bar v určených hodinách.
Sleva 20 % na jídlo ve vybraných restauracích.
Možnost Dine Around s nabídkou obědů/večeří se sestaveným menu v různých restauracích (nutná předchozí rezervace).

Nápoje:
Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů včetně balené vody Meeru, ovocných šťáv, vybraného čepovaného piva, kávy, čaje, ledové kávy, mléčných koktejlů, vybraného lahvového vína (červené, bílé a růžové), vybraných lihovin (gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy) a vybraných koktejlů a mocktejlů.
Minibar zásobený různými nápoji a občerstvením (denně doplňován).

Aktivity:
Každodenní šnorchlování u koráloveho útesu House Reef.
Plavba při západu slunce, skupinová lekce šnorchlování, úvodní lekce windsurfingu na pláži a lekce golfu na driving range.
Bezplatné využívání fitness centra, golfového hřiště, tenisového kurtu, vybavení pro vodní sporty (kajaky, windsurfingová prkna) a rekreačních zařízení.
Lekce jógy v lázních Duniye.

Upozornění:
Některé aktivity mohou mít věkové omezení nebo vyžadovat předchozí rezervaci.
Resort si vyhrazuje právo na změnu podmínek a obsahu balíčku All-Inclusive. Přesné podmínky a instrukce ohledně toho, co balíček zahrnuje a jaké jsou jeho limity či podmínky, budou poskytnuty při vašem příjezdu na recepci hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena