MEDHUFUSHI ISLAND RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MEDHUFUSHI ISLAND RESORT

cena již od 41 038
  • Úvod
  • MEDHUFUSHI ISLAND RESORT


Popis

Tento krásný čtyřhvězdičkový hotelový resort leží na ostrově Meemu Atoll. Pláž je součástí hotelového komplexu. Na letiště se dostanete za cca 40 minut. V komplexu naleznete vše, co potřebujete ke skvělému zážitku z dovolené.

Hotel nabízí ubytování ve vilách a suitech. Kategorie se rozdělují podle velikosti, umístění a vybavení. Je možnost na výber: Semi Detached villa, Beach Villa, Water Villa, Water villa Honeymoon. Každá vila i suit je vybavena vlastní koupelnou. Výhled je vždy na moře. Lagoon suite jsou speciální privátní vilky, ke kterým je přístup pouze přes lagunu na dřevěné loďce.

V resortu se nachází 3 restaurace a vinný bar. Na výběr je místní i mezinárodní kuchyně. Wi-fi připojení je zdarma ve společných prostorách.

Hotel nabízí obrovské množství aktivit na zábavu, relaxaci i sport. Nachází se zde bazén. Wellness centrum pro odpočinek a odreagování se při speciálních masážích. Je možné si zasportovat v malém, ale vybaveném fitness centru. Můžete si užít zábavu v centru vodních sportů, kde je k dispozici laguna, surfování a kánoe. Hlavním lákadlem hotelu je potápění v oceánu a různé exkurze. Dále si zde můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, šipky, biliard a stolní hry.


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední čaj nebo kávu , snacks, láhvovou vodu, nealkoholické a alkoholické nápoje servírované po skleničkách (10.00-24.00, prémiové značky za příplatek). Odpolední čaj/káva s občerstvením v příslušném baru. Balená voda a nápoje podávané ve skle (včetně nealkoholických nápojů, piva, domácího vína a rozlévaných lihovin) se budou podávat (10:00-23:59) po půlnoci, všechny zkonzumované nápoje budou účtovány za běžnou cenu. 20 % sleva na A-la-carte. 20 % sleva na speciální večeře.10 % na lázeňskou léčbu

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena