MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH

cena již od 18 082
 • Úvod
 • MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH


Popis

Hotel Marriott Resort The Palm Jumeirah se nachází na umělém ostrově Palm Jumeirah, který je znám pro svou luxusní architekturu a pláže. Díky pohodlnému spojení s dubajskou Sheikh Zayed Road, jež spojuje centrum města a Burj Khalifu s hlavními nákupními centry a obchodními čtvrtěmi, je resort ideálním výchozím bodem k poznání všeho, co Dubaj nabízí.

Ubytovat se můžete v jednom z 608 pokojů a apartmá, jež jsou rozděleny do několika kategorií dle velikosti a vybavenosti. Všechny pokoje a apartmá jsou elegantně dekorovány a nabízejí překrásný výhled na moře nebo na panorama města. Palm Deluxe je vybaven postelí typu King bed či dvěma oddělenými lůžky. Velikost pokoje činí 41 m2 a je určen pro max. 3 osoby. Tento plně klimatizovaný pokoj disponuje vlastním balkonem s posezením. Interiér pokoje tvoří nejen vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, ale také posezení, pracovní kout, TV/SAT, trezor, sada na žehlení oblečení, vysokorychlostní internet, TV/SAT a radio.

Palm sea view je další z nabízených pokojů. Pokoj s výhledem na moře má rozlohu také 41 m2 a jeho maximální kapacita jsou 3 osoby. Pokoje této kategorie jsou umístěny do vyšších pater a disponují vlastním balkonem s posezením. V koupelně naleznete vysoušeč vlasů i toaletní potřeby. Dále budete mít k dispozici posezení, pracovní kout, TV/SAT, trezor, sadu na žehlení, telefon i připojení k internetu.

Hotel nabízí hostům mnoho možností stravování, včetně několika restaurací, kaváren a barů. Restaurace vás nudit jistě nebudou, nabízí se zde mezinárodní kuchyně včetně arabských a asijských specialit. Hosté si mohou vychutnat snídani formou bufetu a večeři formou a-la-carte menu.

Pro hosty, kteří chtějí relaxovat a odpočinout si, nabízí hotel plážový klub, který je vybaven lehátky, slunečníky a osvěžujícími nápoji. Pro ty, kteří se chtějí aktivněji zapojit, hotel nabízí různé sportovní aktivity, včetně fitness centra, tenisových kurtů a vodních sportů.

Doporučujeme vřele rodinám s dětmi, stejně tak i párům a jednotlivcům.

 

 


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

platí od 07h do 23h dle otevírací doby jednotlivých provozoven; minibar a pokojová služba nejsou zahrnuty

 • Stravování a nápoje v následujících restauracích a barech : Levantera, MIA, Bal Harbour, Cucina, Lobby Lounge
 • všechny nealkoholické nápoje, domácí alkoholické nápoje (víno, pivo, vybrané lihoviny) a vybrané mocktaily
 • Neomezené množství nápojů, jídla a zmrzliny podávané u bazénu od 12.00 do 19.00 hod.
 • Vstup do dětského klubu v ceně zdarma od 9.00 do 18.00 hod.

 

 

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

  • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
  • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
  • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena