MARRIOTT WELIGAMA BAY RESORT & SPA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MARRIOTT WELIGAMA BAY RESORT & SPA

cena již od 0
  • Úvod
  • MARRIOTT WELIGAMA BAY RESORT & SPA


Popis

Užijte si krásu pobřeží Srí Lanky a vychutnejte si luxusní 5hvězdičkový Marriot Weligama Bay Resort and Spa, který leží přímo na krásné písečné pláži. Mezinárodní letiště Colombo je od resortu vzdáleno přibližně 130 km a město Galle, kde se nachází známá holandská pevnost, necelých 30 km. Pláž Mirissa je od ubytování vzdálená pouhých 3 km.

Součástí resortu je několik restaurací, kde se především podávají jídla mezinárodní kuchyně, mořské plody a pokrmy připravené na grilu. Poblíž ubytování naleznete i asijské restaurace. K dispozici je také bar, kde se mohou hosté během dne či večera osvěžit a odpočinout si, a pekárna, kde se podávají výborné zákusky, koláče, káva a další nápoje.

Resort disponuje prostornými pokoji a apartmány, které jsou vybaveny luxusním ložním prádlem, soukromými balkony, z nichž většina nabízí přímý výhled na nádherný oceán, a plně vybavenými soukromými koupelnami s velkými vanami. Všechny pokoje zahrnují moderní zařízení, jako jsou TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, žehlička, klimatizace a mini lednička.

Součástí hotelu jsou také sportovní a rekreační zařízení, jako celoročně otevřený venkovní bazén, podél kterého jsou dostupná lehátka se slunečníky, a plně vybavená moderní posilovna, která je otevřena po celý den. Pro ty, kteří touží po odpočinku, je k dispozici relaxační bazén a spa, kde odborníci poskytují masáže a další procedury. Pro děti je k dispozici venkovní dětský bazén a další aktivity. Zájemci mohou využít sofistikované konferenční a společenské prostory, včetně tanečního sálu. Ubytování poskytuje služby prádelny a čistírny.

Zažijte nezapomenutelný pobyt plný luxusu, relaxace a zážitků v Marriot Weligama Bay Resort and Spa na Srí Lance. S jeho širokou škálou vybavení a aktivití se tu určitě nudit nebudete. Navštivte toto úchvatné místo a dopřejte si dokonalou dovolenou!


Dodatečné služby

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena