MARINA VIEW HOTEL APARTMENTS | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

MARINA VIEW HOTEL APARTMENTS

cena již od 15 060
  • Úvod
  • MARINA VIEW HOTEL APARTMENTS


Popis

Marina View Hotel Apartments Dubai se nachází v oblasti Dubai Marina, která je moderní částí Dubaje, jenž se rozprostírá na pobřeží Perského zálivu. Tato oblast je velmi oblíbená mezi turisty a místními obyvateli díky svému nádhernému vzhledu a pohodlnému spojení k hlavním atrakcím města. Dubai Marina je plná luxusních výškových budov, moderních nákupních center, restaurací a kaváren, které nabízejí nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. V oblasti je také mnoho autobusových zastávek a stanice metra, které umožňují snadný přístup k ostatním částem města.

Moderní a prostorné apartmány, které jsou ideální pro pohodlný a příjemný pobyt. Apartmány jsou rozděleny do několika kategorií, z nichž každá nabízí různou úroveň vybavení a komfortu. Všechny apartmány jsou plně klimatizované a vybavené moderními zařízeními, jako jsou například TV s plochou obrazovkou, trezor, telefon a fén. V kuchyňském koutě jsou k dispozici chladnička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí s příbory. Každý apartmán má také rychlé bezplatné Wi-Fi připojení. Základní pokoj typu studio s rozlohou 33 m² je vhodný pro max. 2 osoby. 1 ložnicový apartmán je standardní apartmán s rozlohou 44 m² a je vybaven všemi základními zařízeními pro pohodlný pobyt. Apartmán má oddělenou ložnici, obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout a soukromou koupelnu. Pro rodiny je k dispozici apartmán se 2 ložnicemi o rozloze 77 m². Některé apartmány mají také balkon s výhledem na město nebo na Marina Walk.

Restaurace nabízí vynikající mezinárodní kuchyni a občerstvení, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Moderní fitness centrum s kardiovaskulárními stroji a posilovnou je k dispozici pro hosty, kteří chtějí zůstat fit a zdraví. Venkovní bazén nabízí příjemné osvěžení s krásným výhledem na město.

Hotel má profesionální a vstřícný personál, který se snaží co nejvíce vyhovět potřebám hostů a zajistit jim příjemný pobyt a pro může být pobyt zde skvělou volbou pro vaši návštěvu města.


Dodatečné služby

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

    • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
    • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
    • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena