LUX* LE MORNE | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

LUX* LE MORNE

cena již od 41 808


Popis


Lux Le Morne je hotel nacházející se na jihozápadním pobřeží Mauricia, nedaleko vesnice Le Morne. Elegantní a klidný butikový resort na úpatí hory je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a exkluzivní prostředí s úchvatným výhledem na horu Le Morne Brabant a tyrkysové vody Indického oceánu. Resort klade velký důraz na ekologii a přijal za své „životní styl“ Zero Food Waste, tj. je to resort s nulovým potravinovým odpadem.

Hotel nabízí širokou škálu luxusních ubytovacích možností, které jsou vkusně zařízené a vybavené veškerým moderním komfortem. Každý pokoj má soukromý balkon nebo terasu, která poskytuje nezapomenutelné výhledy na okolní krajinu.
Základní pokoje typu Superior (42m2)se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře a jsou stejně pohodlné jako krásné. Z několika kategorií prostorných suites si vyberou jak rodiny, tak i velmi nároční cestující.

Pro hosty jsou k dispozici různé restaurace a bary, které nabízejí širokou paletu gastronomických zážitků. Můžete si vychutnat vynikající mezinárodní kuchyni, místní speciality i exotické koktejly. Hotel také poskytuje možnost soukromé večeří na pláži, což je skvělý způsob, jak se ponořit do relaxační atmosféry Mauricia.

Kromě toho má Lux Le Morne také řadu skvělých rekreačních zařízení. Hosté se mohou ponořit do bazénu s nekonečným okrajem, relaxovat v lázních nebo se rozhýbat v moderním fitness centru. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do vodních aktivit, jsou k dispozici šnorchlování, potápění, plachtění, a mnoho dalšího. Další možností trávení volného času je golf. Jedno z nejznámějších golfových hřišť v oblasti Le Morne je "Le Paradis Golf Club" se nachází nedaleko. Toto hřiště nabízí nádherné výhledy na Indický oceán a horu Le Morne Brabant.

Zátoka na západním pobřeží je domovem velkých hejn delfínů, kteří si zvykli na sousedství lidí. Nenechte si ujít tuto příležitost, nasaďte si ploutve a masku a zaplavte si za úsvitu s těmito hravými tvory.

Relaxace a wellness jsou také velkým lákadlem Lux Le Morne. Hotel disponuje luxusním lázeňským centrem, kde si hosté mohou dopřát širokou škálu procedur a masáží, které pomohou uvolnit tělo i mysl.

Celkově lze říci, že Lux Le Morne je dokonalým místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou na krásném mauricijském pobřeží. S nádherným ubytováním, vynikajícími restauracemi, širokou škálou rekreačních aktivit a prvotřídní péčí o hosty nabízí tento hotel zážitky, které si hosté budou pamatovat ještě dlouho po návratu domů.


Dodatečné služby


Stravování typu All-Inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu All-Inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek.
Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást All-Inclusive balíčku.

Rozsah a kvalita stravování v rámci All-Inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena