KURUMBA MALDIVES | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

KURUMBA MALDIVES

cena již od 39 098


Popis

Tento pohádkový resort se nachází na atolu nesoucí hlavní město Malé, konkrétně tedy v jeho severní části. Je to dokonalá kombinace jemného bílého písku a scénických výhledů se západy Slunce a kokosovníky. Cesta z mezinárodního letiště v Malé do resortu trvá pouze 10 min motorovým člunem, tyto transfery jsou k dispozici 24 hodin denně. Turisticky atraktivní místa jako je např. Národní museum nebo lokální “Republic Square” jsou vzdálené pouze 5,3 km.

Hotel nabízí ubytování v Deluxe bungalow, Beachfront deluxe bungalow, Garden pool Villa, Beach villa, Deluxe pool villa, Family villa with pool, Two bedroom kurumba residence.Hotel poskytuje veškerá vybavení pro své hosty a snaží se jim splnit i ta nejmenší přání. Funguje zde kyvadlová letištní doprava. Celý resort hotelu je klimatizovaný. Hotel nabízí take mnoho obchodů, denní tisk, nekuřácké prostory, klimatizace, pokojovou službu nebo trezor. V hotelovém lobby se nachází ochotný concierge, který je vždy připravený pomoci, místo na dočasné skladování zavazadel, deska s turistickými informacemi, kde lze načerpat inspirace na možné výlety.

Skvěle vybavený miniklub, animační programy, stolní tenis, kajaky, šnorchlování, lekce vaření, lekce jógy


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE: Oběd s výběrem ze dvou menu ve třech restaurací s nápoji, večeře s výběrem ze sedmi restaurací s nápoji Athiri, Kandu a Fez Lounge.Nealkoholické nápoje, džusy, voda, káva a čaj.Alkoholické nápoje výběr piv, vín, likérů a koktejlů.Mini bar. Výběr výletu: Loď se skleněným dnem nebo Plavba při západu slunce a objevování delfínů. Zvýhodněné ceny na další vybrané výlety a minibar. 50% sleva na jídlo In Villa Dining a 30% sleva na In-Villa Dining nápoje. 10% sleva na vybrané lázeňské procedury.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena