KUREDU ISLAND RESORT & SPA MALDIVES | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

KUREDU ISLAND RESORT & SPA MALDIVES (06.06.2024 - 10.06.2024)

cena 50 197
  • Úvod
  • KUREDU ISLAND RESORT & SPA MALDIVES


Popis

Kuredu Resort Maldives je skutečně kouzelným místem pro odpočinek a dovolenou. Leží v nádherné laguně, která je obklopena dlouhými pásy bílého písku, vytvářejícími nezapomenutelný ráj na Maledivách. Tato destinace nenabízí pouze luxusní ubytování, ale také širokou škálu aktivit a zábavy pro různé typy cestovatelů.

Pro rodiny, páry a přátele je zde připraveno mnoho tropických dobrodružství, která zahrnují relaxaci na pláži, vodní sporty a průzkum exotického podmořského světa. Výhody dlouhých pásů bílého písku vytvářejí dokonalé místo pro odpočinek a hraní pro děti i dospělé. Celková atmosféra resortu je navržena tak, aby přinášela radost a zábavu.

Nacházející se jako jediný resort na ostrově Kuredu v atolu Lhaviyani, ostrov se rozprostírá na délku 1800 metrů a šířku 325 metrů a zabírá přibližně 57 hektarů. Hosté mají možnost vybrat si mezi dvěma ikonickými transfery do letoviska. Hydroplánový přelet z Male a pohodlný vnitrostátní letecký transfer na letiště Madivaru, který je následován krátkým přejezdem motorovým člunem do resortu. Obě možnosti poskytují nezapomenutelný začátek dovolené v tomto maledivském ráji.

Potěšte své chuťové buňky řadou restaurací a barů, ze kterých si mohou hosté vybrat. Každá restaurace nabízí kulinářský zážitek vytvořený speciálně pro každý typ vily. Snídaně, obědy a večeře jsou podávané v tradičních restauracích pod širým nebem. Hosté si mohou také vychutnat vynikající à la carte stolování, celodenní jídelní menu zahrnující středomořskou kuchyni, hamburgery a sendviče. Nechybí ani jídla asijské kuchyně, místní mořské plody a vegetariánská jídla. Dostupná je služba All Inclusive.

Resort nabízí širokou škálu ubytování: 9 soukromých vil s bazénem, 50 vodních vil Sangu, různé typy Beach vil, včetně těch s jacuzzi, Beach bungalovy a Garden bungalovy. Všechny pokoje jsou zařízené v tropickém stylu, mají manželskou postel King, dlážděné nebo dřevěné podlahy a verandu. Pokoje jsou také vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, lednička s minibarem, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon, bezpečnostní schránka a vysoušeč vlasů.

Pro hosty jsou k dispozici osvětlené tenisové a golfové hřiště, plážový volejbal, badminton, kriketové hřiště a fotbal. V zábavním centru je dostupný stolní tenis, stolní fotbálek a šipky. Návštěvníci mohou také využít fitness centrum, které nabízí nádherný výhled na oceán. Resort nabízí bezplatné používání plážových ručníků a lenošek u bazénu a pláže.

Celkově Kuredu Resort Maldives nabízí skvělý mix relaxace, sportu a gastronomie, což z něj činí ideální destinaci pro rodiny, páry a přátele hledající tropické dobrodružství na Maledivách.


Dodatečné služby

 

Balíček All -Inclusive Plus nabízí hostům skvělý zážitek z gastronomie a ubytování.
Stravování: Snídaně (8:00 - 10:30): Podává se v restauraci Bonthi pro hosty ubytované v Garden Bungalows, Beach Bungalows a Premium Beach Bungalows.
Obědy (13:00 - 14:30): Podávají se v restauraci Bonthi pro hosty ubytované v Garden Bungalows, Beach Bungalows a Premium Beach Bungalows, v restauraci Koamas pro hosty ubytované v Beach Villas, Premium Beach Villas a Jacuzzi Beach Villas, v restauraci Sangu pro hosty ubytované v Sangu Water Villas, Sangu Jacuzzi Beach Villas a v restauraci 'O' pro hosty ubytované v O Beach Villas a O Jacuzzi Beach Villas. Hosté ubytovaní v Private Pool Villa si mohou vybrat, kde budou stolovat (s věkovým omezením pro děti).
Večeře (19:00 - 21:30): Podávají se výše uvedeným způsobem v různých restauracích podle typu ubytování.
Občerstvení: Od 15:00 do 18:00: Podává se v Babuna Bar, Sangu Bar a O Bar.
Slevy a Výhody: 50% sleva na jídlo z Barových menu: Platí pouze ve vybraných barech (neplatí pro Sai Kotari a speciální akce).
Sleva 20% na vybrané lázeňské procedury: Platí pouze během prvních dvou dnů pobytu hosta (ne všechny procedury mají tuto slevu).
Jedna láhev šumivého vína na pokoji: Na délku pobytu.
Neomezená Konzumace: Alkoholických a nealkoholických nápojů v restauracích a barech z nabídky.
Minibar obsahující alkoholické, nealkoholické nápoje a občerstvení (doplňován jednou denně dle rozvrhu).
Aktivity: Golf (jedna hra zdarma), sleva na vybrané lázeňské procedury, jedna plavba při západu slunce, jedna půlhodinová lekce šnorchlování, jedna půlhodinová lekce windsurfingu, využití nemotorizovaných vodních sportů, bezplatné využití kol a zdarma návštěva lekcí jógy.

Balíček All- Inclusive Gold je rozsáhlý a nabízí hostům výběr z široké škály jídel a nápojů včetně vybraných prémiových možností.
Stravování: Snídaně (8:00 – 10:30), obědy (13:00 – 14:30) a večeře (19:00 – 21:30). Servírované v bufetové restauraci dle výběru hosta. Bufety nabízí širokou škálu chutných menu pro všechny hosty.
Restaurace pro večeře: Bonthi (pro děti, s omezením věku), Koamas, O Restaurant (pro osoby starší 12 let) Sangu (pro osoby starší 18 let).
Obědy: jeden oběd ve Franco’s nebo jedna večeře na den v kterékoliv z á la carte restaurací (nutnost rezervace).
Pozdní snídaně ve Franco’s od 10:30 do 12:00.
Přístup do všech barů nezávisle na pokojové kategorii (pro děti se uplatňují věková omezení).
Občerstvení: Od 15:00 do 18:00: V barech Babuna, Sangu a O Bar.
Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů v restauracích a barech z nabídky.
Minibar: Obsahující alkoholické, nealkoholické nápoje a občerstvení (doplňován jednou denně dle rozvrhu).
Aktivity: Golf (jedna hra zdarma), zdarma využití fitness centra, tenisových kurtů, sleva na vybrané lázeňské procedury, jedna plavba při západu slunce, jedna půlhodinová lekce šnorchlování, jedna půlhodinová lekce windsurfingu, využití nemotorizovaných vodních sportů, bezplatné využití kol a zdarma návštěva lekcí jógy.

Neomezená konzumace: Pizzy, hamburgerů a zmrzliny ve vybraných barech od 10:00 do 19:00 (platí určitá omezení, nevztahuje se na čajovnu Sai Kotari a speciální akce).

Vybraná lahvová vína a prémiové lihoviny: V barech a restauracích dle nabídky.

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků.

 

 

Termíny

Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena