INTERCONTINENTAL RAS AL KHAIMAH MINA AL ARAB RESORT & SPA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

INTERCONTINENTAL RAS AL KHAIMAH MINA AL ARAB RESORT & SPA

cena již od 19 782
  • Úvod
  • INTERCONTINENTAL RAS AL KHAIMAH MINA AL ARAB RESORT & SPA


Popis

Útěk do nádherné krajiny a pohostinnosti moderní Arábie. InterContinental Ras Al Khaimah se nachází na úchvatných březích Arabského moře a čeká na vás s příslibem velkolepého dobrodružství, dokonalé relaxace a nezapomenutelných vzpomínek. Tento resort se rozprostírá přes dva poloostrovy, má soukromou pláž a nabízí exkluzivní kolekci pokojů, apartmá a vil. Dubaj je vzdálena 45 minut jízdy.

V hotelu se nachází 351 moderních a velmi komfortních pokojů různých typů dle polohy, velikosti a vybavení.

Pokoje typu Classic sea view poskytují výhled na moře, jak již sám název napovídá. Velikost mají 45 m2 a jsou plně klimatizované. Pokoj má vlastní balkon, koupelnu s potřebným vybavením a vysoušečem vlasů, trezorem a koutkem na přípravu kávy a čaje. WiFi připojení zdarma. Hosté mají k dispozici každý den 2 lahve vody zdarma.

Club InterContinental sea view velmi moderní 45 m2 velký pokoj má manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, vlastní balkon s příjemným posezením a koupelnu s vysoušečem vlasů. Hosté ubytovaní v tomto typu pokoje mohou využívat privilegia Clubu Intercontinental včetně odpoledního čaje, večerních koktejlů a jednohubek i prezentaci jídel na míru po celý den. Dále mají hosté vysokorychlostní připojení. Pro rodiny a přátele, kteří potřebují více prostoru, lze některé pokoje Club InterContinental zkombinovat s apartmá.

Resort má 24hod recepci, turistické informace, úschovnu zavazadel, několik restaurací a barů, služba praní a žehlení prádla a WiFi zdarma v prostorách hotelu i na pokojích.

K relaxaci skvěle poslouží nejen soukromá hotelová pláž, ale také venkovní bazén s lehátky a slunečníky či wellness centrum nebo lekce jógy. Naopak dát si do těla mohou hosté ve fitness centru nebo na tenisovém kurtu. Dále je k dispozici nabídka vodních sportů na pláži.  Pro nejmenší je připraven dětský klub s množstvím různých aktivit.


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE PROGRAM:

Balíček all inclusive končí ve 12:00 v den odjezdu, pokud není pozdní odhlášení prodlouženo a zaplaceno (nevztahuje se na bezplatné prodloužení pozdního odjezdu).

  • Snídaně (po-pa 06:30-10:30, so-ne 06:30-11:00), obědy (12:30-15:30) a večeře (18:30-22:30) v restauraci Saffar
  • Vybrané nealkoholické a domácí nápoje (11:00 – 22:00) v restauraci Saffar a také v ShaSha

V hotelech v emirátu Ras Al Khaimah je vybírána na místě po příjezdu povinná pobytová taxa, která není zahrnuta v ceně zájezdu. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena