HYATT REGENCY BALI | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

HYATT REGENCY BALI

cena již od 0
  • Úvod
  • HYATT REGENCY BALI


Popis

Užijte si pohádkovou dovolenou v resortu Hyatt Regency Bali, který je situován přímo na pláž Sanur a obklopen překrásnou tropickou zahradou. Hotel má ideální polohu s velmi dobrou dostupností k hlavním atraktivitám ostrova. Mezinárodní letiště je vzdálenou 16 km.

Ubytovat se můžete v jednom ze 363 pokojů, několika různých kategorií, které jsou dekorovány v moderním balijském stylu a poskytují výhled do svěží zahrady plné tropické vegetace. Pokoje disponují privátním balkonem.

Standard pokoje mají 27 m2 a jsou zařízeny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky. Tyto pokoje jsou umístěny ve 3. a 4. patře hotelu. Vybaveny jsou trezorem, TV/SAT, zdarma WiFi připojení, žehlicí sadou, koutem na přípravu kávy a čaje, individuálně řízenou klimatizací a vybavenou koupelnou se sprchovým koutem. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby.

Deluxe pokoje jsou situovány do 2. patra a jsou určeny pro max. 2 dospělé a 1 dítě do 2 let. Mají 34 m2 a jsou vybaveny manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky. K prostornému a velmi útulně zařízenému pokoji je vlastní balkon. Součástí pokoje je trezor, TV/SAT, WiFi připojení, sada na přípravu kávy a čaje a individuálně řízená klimatizace.

Pokoje Premium o velikosti 39 m2 se nacházejí v přízemí hotelu. Jejich součástí je manželská postel nebo 2 oddělená lůžka a prostorná terasa s posezením. Kapacita pokoje jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12let. K dispozici je zdarma WiFi připojení, TV/SAT, trezor, sada na žehlení, koutek na přípravu kávy a čaje, individuálně řízená klimatizace a vybavená koupelna.

Hotel nabízí i bezbariérové pokoje.

Při vstupu do hotelu čeká hosty vstupní hala s concierge a dále mají hosté po celý pobyt k dispozici italskou a indonéskou restauraci, bary, business služby, službu praní a čištění oděvů, pokojový servis a WiFi připojení v hotelovém komplexu zdarma. Součástí komplexu jsou 3 venkovní bazény včetně bazénu pro nejmenší, fitness centrum a hotelové spa.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena