HOLIDAY VILLAGE SAGITTA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

cena již od 6 633
  • Úvod
  • HOLIDAY VILLAGE SAGITTA


Popis

 

Holiday Village Sagitta se nachází uprostřed borového lesa v letovisku Lokva Rogoznica u města Omiš, u oblázkové pláže, nedaleko centra.

Ubytovací kapacity tvoří několik typů pokojů včetně bungalovů. Typ pokoje Standard je určen pro 2 osoby. Pokoj má 18m2 a je zařízen manželskou postelí, koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT a klimatizací. Všechny pokoje tohoto typu se nachází v přízemí hotelu a jsou natočené směrem k moři. Pokoje Superior Sea Side With Balcony mají rozlohu 20m2 a je určeny pro 3 osoby. K dispozici je manželská postel a rozkládací pohovka (pro dítě do 11,99 let). Pokoj má vlastní balkon s výhledem směrem k moři, TV/SAT, malou ledničku, klimatizaci, koupelnu s vysoušečem vlasů a WiFi připojení. Resort nabízí ubytování také v bungalovech, které mají rozlohu 30m2 a jsou určeny pro 4 osoby.

V hotelu mají hosté k dispozici bezplatné WiFi připojení. Součástí komplexu je restaurace a bar s příjemným venkovním posezením. Děti mohou využívat hernu. Pro aktivní návštěvníky je určeno multifunkční sportovní hřiště, které lze využít na fotbal, basketbal či házenou. Další sportovní možnosti se nacházejí v blízkém okolí.


Dodatečné služby

Nabídka All-Inclusive Light obsahuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu-neomezená konzumace alkoholických nápojů u oběda a večeře i nealkoholických nápojů u snídaně, oběda a večeře. K snídani je nabídka teplých nápojů (káva, čaj a kakao). 

Dětská postýlka - 5 EUR / den (není možná v pokoji typu Standard)

Parkování - 7 EUR / den 

Turistická taxa - není v ceně (1.5 euro na den/osoba)

 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena