HIKKA TRANZ BY CINNAMON | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

HIKKA TRANZ BY CINNAMON

cena již od 37 630
  • Úvod
  • HIKKA TRANZ BY CINNAMON


Popis


Nádherný Hikka Tranz by Cinnamon je situován podél jihozápadního pobřeží Srí Lanky ve městě Hikkaduwa, které láká především svými úžasnými plážemi a bohatou místní kulturou. S tropickým kouzlem a pulzující energií večírků je to ideální místo pro dovolenou na pláži. Středisko je vzdáleno zhruba 30 km od Kosgady, kde mohou návštěvníci objevit projekt na ochranu mořských želv. Mezinárodní letiště Colombo je od resortu vzdáleno přibližně 105 km. Historické město Galle leží zhruba 19 km od resortu.

Resort disponuje dvěma restauracemi. Hlavní restaurace, která je otevřena 24 hodin denně, slouží snídaně formou bufetu, obědy a večeře, a také lákavé menu à la carte, které je dostupné po celý den. Vychutnejte si srílanské lahůdky, kontinentální jídla, saláty, těstoviny a grilované mořské plody. K dispozici jsou také dva bary, kde si mohou návštěvníci během dne a večera odpočinout a užít si výborné osvěžující nápoje.

V nabídce jsou různé druhy pokojů a apartmánu, které se liší velikostí a vybavením. Pokoje Superior (cca 37 m²), Deluxe (cca 40 m²) a Superior Ocean Vista (cca 37 m²), Corner (cca 69 m²) a Middle (cca 64 m²). Součástí každého pokoje je soukromý balkon/terasa s výhledem na krásný oceán a soukromá koupelna, která je vybavena totalitními potřebami. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou bezpečnostní schránka, kabelová TV, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar a připojení WiFi zdarma.

Součástí hotelu jsou také sportovní a rekreační zařízení, jako venkovní bazén a vybavená posilovna. Děti si mohou hrát v dětském bazénu a dětském koutku. Pro pracovní účely je v hotelu možné využít řadu vybavení určených pro konference a schůzky. Dále je v hotelu 24 hodinová recepce, pokojová služba, wellness, sauna, služba praní , čištění oděvů, služba žehlení, směnárna, úschova zavazadel, turistické informace s možností zajištění lístků a vstupenek za dodatečný poplatek.


Dodatečné služby

Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Děti do 6 let bez nároku na lůžko.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena