OCCIDENTAL EDEN BERUWALA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

OCCIDENTAL EDEN BERUWALA

cena již od 33 903
  • Úvod
  • OCCIDENTAL EDEN BERUWALA


Popis

Luxusní 5hvězdičkový Occidental Eden Beruwala leží na na klidném pobřeží Indického oceánu, na západním pobřeží Srí Lanky a je jedním z nejromantičtějších letovisek pro líbánky na Srí Lance. Resort je vzdálen pouhých 80 km od kosmopolitního města Colombo a 109 km od mezinárodního letiště Bandaranaike. Odpočívejte na lehátku na pláži, vychutnávejte si západ slunce a procházejte se po kilometrech panenských pláží. To jsou jen některá z potěšení, která si během pobytu v hotelu můžete dopřát.

Hotel nabízí tři restaurace, z nichž všechny zaručují útulnou a klidnou atmosféru. Hlavní jídelní prostor resortu, umístěný přímo u nádherného bazénu a okouzlující zahrady, vás nadchne tematickými večery. Dále jsou k dispozici dva bary, kde si můžete během dne i večera vychutnat kvalitně připravené nápoje a lahodné pochoutky. Budete ohromeni exkluzivním kulinářským zážitkem a širokou nabídkou vynikajících pokrmu, který vám poskytnou hotelové restaurace.

Occidental Eden obsahuje 158 elegantních a pohodlných pokojů, které jsou vkusně zařízený v harmonii s místním stylem. Všechny pokoje zahrnují soukromou terasu/balkon, výhled na moře/bazén a plně vybavené soukromé koupelny. Součástí každého pokoje jsou moderní zařízení jako jsou klimatizace, připojení WiFi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů a minibar.

Hotel nabízí řadu omlazujících detoxikačních zážitků prostřednictvím široké škály lázeňských procedur. Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, je k dispozici plně vybavená posilovna, zatímco pro děti a dospívající je připraven speciální dětský koutek, kde si mohou užít inovativní a zábavné programy. Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v prostorném bazénu, který je také součástí resortu. Pro zájemce je dostupná konferenční místnost a tři prostory pro akce a oslavy.

Objevte skutečný pětihvězdičkový luxus v hotelu Occidental Eden Beruwala a užijte si nejlepší dovolenou na pláži v Beruwale.


Dodatečné služby

Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek.
Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku.

Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Dítě do 6 let nemá nárok na lůžko.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena