DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND | Spojené arabské emiráty

cena již od 17 187


Popis

Luxusní resort řetězce Doubletree by Hilton, leží na dlouhé písečné pláži ostrova Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah. V blízkosti hotelu jsou dvě nákupní centra. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno necelou hodinku jízdy.

Tento bezbariérový hotel poskytuje ubytování v několika typech pokojů, které jsou velmi vkusně zařízené a funkčně vybavené.

Pokoje typu Guest room jsou dostatečně prostorné a navíc mají vlastní balkon s výhledem na moře nebo na bazén. Součástí jeho vybavenosti je relaxační koutek s pohovkou, moderní koupelna s vysoušečem vlasů, trezor, minibar, malá lednička, TV/SAT, kávovar, pracovní plocha a sada na žehlení oblečení. Pokoje jsou plně klimatizované. Maximální obsazenost tohoto pokoje jsou 2 dospělý a 1 dítě.

Deluxe pokoje jsou orientované do zahrady a mají rozlohu 45 m2. Součástí pokoje je i vlastní balkon. Zařízeny jsou moderní koupelnou, pracovním koutem, kávovarem, TV/SAT, malou ledničkou, minibarem, telefonem, trezorem, žehlicí sadou a koutem na sezení. Pokoj je klimatizovaný a je vhodný pro max. 2 dospělé a 2 děti.  

Bay club sea view je určen pro 2 dospělé a 2 děti. Situován je do nejvyšších pater hotelu s překrásným výhledem, který si můžete užívat z privátního prostorného balkonu. Moderní, 45 m2 velký pokoj je vybaven manželskou postelí a rozkládací pohovkou, pracovním koutem, prostornou koupelnou a TV/SAT, klimatizací, sadou na přípravu kávy a čaje, přístupem k internetu, minibarem a sadou na žehlení.

Součástí resortu je recepce, směnárna, obchod se suvenýry, služba praní a čištění oděvů, pokojový servis, business centrum s vybavením potřebným pro pořádání konferencí a obchodních jednání, služba hlídání dětí, dětský klub zaměřený na celodenní aktivity a 14 restaurací a barů.

Hosté mohou relaxovat u jednoho ze 7 venkovních vyhřívaných bazénů nebo u bazénu krytého. Pro milovníky pohybu je připraven plážový volejbal, badminton, biliár, šachy, šipky, stolní tenis, tenis, fitness centrum a vodní sporty na pláži. Po náročném dnu jistě uvítáte možnost relaxace v hotelovém wellness centru. Nejmenší hosté budou jistě nadšeni z dětského klubu a dětského hřiště.


Dodatečné služby

PROGRAM ALL INCLUSIVE:

Začátek čerpání služby all inclusive je od oběda po přihlášení v hotelu a končí snídaní v den odjezdu. Případně lze oběd využít v den odjezdu, pokud není využit v den příjezdu.

  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
  • Polední občerstvení a otevřený bar ve vybraných prostorách (12:00 – 00:00) nabízející pivo, víno, whisky, vodka a gin
  • All inclusive nezahrnuje pokojovou službu a minibar
  • Kredit AED 60 osoba/pokrm v případě, že povečeří v jedné z a´la carte restaurací

Dine Around All Inclusive (obědy a večeře)

  • Snídani, oběd, večeři formou bufetu v hlavní restauraci
  • Polední občerstvení
  • Alternativně k večeři formou bufetu denně zahrnuto 3chodové menu v jedné ze zúčastněných restaurací A´la carte
  • Otevřený bar na vybraných místech (12:00 do 03:00), zahrnující pivo, víno, whisky, vodku a gin (běžné značky se mohou změnit)
  • Dine Around nezahrnuje pokojovou službu a minibar
  • Jídla Dine Around začínají obědem po přihlášení hosta a končí snídaní před odjezdem hosta

Kyvadlová doprava do centra Dubaje 3x týdně za AED 110,00 osoba/cesta (zpáteční). Děti do 11,99 let zaplatí 50%. Hotel si vyhrazuje právo na změny.

V hotelech v emirátu Ras Al Khaimah je vybírána na místě po příjezdu povinná pobytová taxa, která není zahrnuta v ceně zájezdu. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena