DICKWELLA RESORT & SPA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

DICKWELLA RESORT & SPA

cena již od 30 605
  • Úvod
  • DICKWELLA RESORT & SPA


Popis

Krásný Dickwella Resort & Spa se nachází na dalekém jihu ostrova Emerald Isle a láká svým okouzlujícím prostředím se zlatým pískem a třpytícím se modrým oceánem. Mezinárodní letiště Colombo je vzdáleno zhruba 160 km. V blízkosti ubytování naleznete několik zajímavých atrakcí, jako pláž Hiriketiya (8 minut jízdy), maják Dondra (25 minut jízdy) a pláž Polhena (45 minut jízdy).

Resort disponuje dvěma restauracemi, které se mohou pochlubit širokým výběrem lahodných jídel, výjimečnými službami a elegantními prostory s nádherným výhledem na oceán, bazén a písečnou pláž. Naleznete zde lahodné pokrmy z mořských plodů a pizzy z kamenné pece. Pro osvěžení během dne a večera je k dispozici bar, který nabízí bohatý výběr kvalitních nápojů.

Pokoje jsou vybaveny pohodlným a autentickým nábytkem. K dispozici jsou tři druhy pokojů, Standard (31m²), Superior (42 m²) a Family (73 m²). Součástí každého pokoje je soukromá koupelna a balkon/terasa. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou satelitní TV, vysoušeč vlasů, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace a připojení WiFi.

Součástí hotelu jsou také sportovní a rekreační zařízení, jako venkovní bazén, vybavená posilovna a spa, kde si užijete uklidňující masáže a různé lázeňské terapie. Dostupné jsou vodní sporty, venkovní sporty a aktivity, včetně minigolfu a volejbalu. Děti si mohou hrát v dětském koutku, kde jsou pro ně připravené hry a zábavné aktivity. Pro pracovní účely je v hotelu možné využít také řadu vybavení určených pro konference a schůzky. Středisko poskytuje parkování zdarma.


Dodatečné služby

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena