D VAREE JOMTIEN BEACH | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

D VAREE JOMTIEN BEACH | Thajsko

cena již od 0


Popis

D Varee Jomtien Beach je příjemný 4hvězdičkový hotel, který je umístěn na jedinečném a atraktivním místě, a to těsně u známé písčité pláže Jomtien Beach v prestižním letovisku Pattaya. Jeho výhodná poloha poskytuje hostům nejen okouzlující výhled na krásnou pláž, ale také snadný přístup k široké škále zábavních a nákupních možností v okolí. Vzdálenost od centra města Pattaya, které nabízí ještě více zábavy a možností pro nakupování, je pouhých 5 km. Pro hosty přilétající mezinárodním letištěm je připraven pohodlný transfer, který trvá přibližně 1,5 hodiny.

Ať už toužíte po ranním rozhýbání chutí nebo po večerním posezení s koktejlem v ruce, restaurace a bar v D Varee Jomtien jsou připraveny uspokojit vaše chuťové buňky a dopřát vám nezapomenutelné gastronomické zážitky přímo u moře. Od tradičních thajských delikates až po autentická evropská jídla, kulinářský tým připravuje pro hosty nezapomenutelný chuťový zážitek. Snídaně jsou podávány od 6:00 do 10:30, obědy a večeře od 11:00 do 24:00. V baru si hosté mohou vychutnat širokou škálu nápojů v příjemném prostředí s výhledem na oceán.

Hotel nabízí širokou škálu různých kategorií pokojů, od menších pokojů s výhledem na město (40 m2) až po větší luxusní pokoje s výhledem na oceán (116 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, bezpečnostní schránka, připojení k WiFi, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů a televize. Tímto je zajištěno, že každý host má komfortní a příjemný pobyt s veškerým potřebným vybavením a pohodlím.

Součástí hotelu jsou dva venkovní bazény, z nichž jeden zahrnuje vířivku, ideální pro odpočinek a relaxaci hostů. Pro ty, kteří touží po aktivitě, je k dispozici plně vybavené fitness centrum s osobním trenérem, který pomůže hostům dosáhnout svých fitness cílů. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský klub, který nabízí jak vzdělávací, tak zábavné aktivity, aby děti měly zábavu a zároveň se rozvíjely.

Pro plánování svatby či jiné velké oslavy je k dispozici cateringový tým, který dle domluvy připraví lahodné pokrmy přizpůsobeny každé příležitosti. Resort poskytuje nádherné kulisy pro uspořádání svatby dle přání. Šumící oceán a romantické západy slunce vytvářejí ideální pozadí pro tento nezapomenutelný den.

Celkově je hotel D Varee Jomtien Beach ideální volbou pro ty, kteří hledají příjemné ubytování s nezapomenutelnými zážitky v srdci krásného letoviska Pattaya.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena