CORAL SANDS HOTEL | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

CORAL SANDS HOTEL

cena již od 28 622
  • Úvod
  • CORAL SANDS HOTEL


Popis

Hotel Coral Sands, který je elegantně umístěný na pláži Hikkaduwa, přináší dokonalé spojení bohaté historie a pohodlí. Tento krásný hotel, nacházející se přímo naproti mořskému parku, láká hosty k nezapomenutelným chvílím odpočinku. Hotel je vzdálen 3,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Colombo. V blízkosti se nachází fascinující okolí plné kulturního dědictví a historických památek. Pouhých 17,9 km od hotelu naleznou hosté Park Mahendra Amara Sooriya, oázu klidu a krásy. 18 km od hotelu leží Národní muzeum Galle Fort, nabízející pohled do bohaté historie této oblasti. Zajímavým místem je také Nizozemský kostel Galle Dutch Church, který je vzdálen též 18 kilometrů.

Gastronomický zážitek je zaručen v hotelové restauraci, kde se podávají různé mezinárodní pokrmy. Coral Sands Hotel je tedy nejen místem pro odpočinek, ale také pro požitky ze skvělé kuchyně.

Elegantní, klimatizované pokoje s balkonem poskytují hostům komfort a soukromí. Koupelny jsou vybaveny toaletními potřebami a některé pokoje disponují bezpečnostní schránkou a minibarem, čímž zvyšují úroveň pohodlí pro hosty.

Pro aktivní odpočinek a zábavu nabízí hotel zařízení pro potápění, šnorchlování a masáže v ájurvédském masážním centru. Praktické služby, jako je prádelna a žehlení, dodávají pobytu praktický rozměr. Pro dokonalý relax nabízí venkovní bazén, který poskytuje ideální prostředí k odpočinku s osvěžujícím nápojem z baru u bazénu. Ve wellness centru si hosté mohou dopřát relaxaci.

Pro kompletní pohodlí hostů jsou k dispozici široké spektrum služeb, včetně bezplatného Wi-Fi, parkování a mnoha aktivit od půjčovny kol až po večerní zábavný program. Hotel rovněž dbá na bezpečnost a zabezpečení s moderními prvky, jako jsou CCTV kamery a 24hodinová ostraha.

Celkově vzato, Coral Sands Hotel je synonymem pro pohodlí a bohatý zážitek na nádherné pláži Hikkaduwa.


Dodatečné služby

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Dítě do 6 let nemá nárok na lůžko.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena