CLUB HOTEL DOLPHIN | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

CLUB HOTEL DOLPHIN

cena již od 0
  • Úvod
  • CLUB HOTEL DOLPHIN


Popis

Hotel Club Dolphin se nachází přímo na pláži v letovisku Waikkal, umístěný v tropické zahradě 56 km (90 minut) od města Kolombo a 20 km (30 minut) od mezinárodního letiště Bandaranaike a patří mezi oblíbené destinace pro rodinnou dovolenou na Srí Lance. Jeho blízkost k mezinárodnímu letišti a městům Colombo a Negombo z něj dělá velmi výhodnou volbu jak pro obchodní cestující, tak pro ty, kteří cestují za zábavou.

Dolphin Hotel se může pochlubit i 3 restauracemi a 4 bary. V restauracích se podává řada pokrmů místní kuchyně a kontinentálních specialit. V nabídce barů jsou různé nápoje.

Pokoje a vily kombinují další prostory a moderní vybavení zajišťuje dokonalý pobyt, ať už jste na dovolené nebo na víkendovém pobytu. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí 154 pokojů které jsou vybavené klimatizací, vlastní koupelnou,, satelitní TV, trezorem, minibarem, čajovým/kávovým koutkem.

Tento klubový hotel nabízí 2 velké venkovní bazény, ve všech prostorách zdarma Wi-Fi a bezplatné parkování. Hosté mohou podnikat krátké jednodenní výlety za mnoha dalšími místními památkami v okolí. Svým návštěvníkům nabízí příležitost využít vodních sportů, jako jsou windsurfing, mořský rybolov, šnorchlování a potápění.

Prožijte svou dovolenou u úseku sluncem políbené pláže podél západního pobřeží Srí Lanky. Club Hotel Dolphin, ideální místo pro dovolenou na pláži, je žádaným rodinným hotelem, kde na vás čekají nezapomenutelné zážitky pouhých 30 minut od mezinárodního letiště.


Dodatečné služby


Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek.
Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku.
Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.podmínkami hotelu.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena