CITRUS HIKKADUWA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

CITRUS HIKKADUWA ( - )

cena 0


Popis

Hotel Citrus Hikkaduwa leží přímo u dlouhé písčité pláže na jižním pobřeží Srí Lanky. Městečko Hikkaduwa, které je proslulé svým mělkým okrajovým útesem, se nachází pouhých 1,5 km od tohoto hotelu. Hikkaduwa nabízí různé vodní sporty, jako šnorchlování, potápění a surfování. Město Galle je vzdáleno přibližně 21 kilometrů od tohoto ubytování a mezinárodní letiště v Colombu je vzdáleno cca 140 kilometrů.


V hotelu je k dispozici 90 pokojů (Deluxe/Superior). Každý pokoj je vybaven bezdrátovým připojením k internetu, TV s plochou obrazovkou, telefonem, klimatizací, mini barem, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů a zařízením na přípravu kávy a čaje. Pokoje disponují balkonem s výhledem na moře/bazén.


Restaurace nabízí lákavé pokrmy světové i místní kuchyně a nabízí chutný výběr hikkaduwských specialit. Ve venkovním baru se podává široká škála nápojů a zároveň se mohou hosté těšit na uklidňující atmosféru s výhledem na oceán. Jedinečné koktejly jsou ideální pro uvolněné večery. Stravování je formou: snídaně, polopenze nebo možnost All Inclusive. All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře (nutné formální oblečení), zákusky během dne a neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů.


Pro hosty, kteří touží po odpočinku, jsou k dispozici lázně s tradičními procedurami a masážemi. K osvěžení je dostupný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Hotel poskytuje služby prádelny a čistírny a pro zájemce je také k dispozici půjčovna aut a jízdních kol. Mezi další služby patří úschovna zavazadel, směnárna a bezpečnostní schránka.


Hotel nabízí svatby na pláži a flexibilní balíčky pro akce, které snadno přizpůsobí dle přání klienta. Venkovní prostory hotelu jsou ideálním místem pro pořádání svateb.


Dodatečné služby

Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí all inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.

Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Dítě do 6 let nemá nárok na lůžko.

Termíny

Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena