CHANALAI FLORA RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

CHANALAI FLORA RESORT

cena již od 32 891
  • Úvod
  • CHANALAI FLORA RESORT


Popis

V srdci exotického Phuketu se nachází Chanalai Flora Resort, což je nádherný úkryt pro ty, kteří touží po nezapomenutelné rodinné dovolené plné komfortu a zábavy. Tento All-Inclusive resort není jen ubytováním, ale pohlcujícím zážitkem pro všechny věkové skupiny, spojujícím thajskou pohostinnost, rozmanitou kulinářskou scénu a relaxaci u osvěžujících bazénů.

Situovaný pouhých 15 km od rušného centra Phuketu, Chanalai Flora Resort nabízí ideální spojení klidu a snadné dostupnosti ke známým místům, jako jsou nákupní centrum Jungceylon nebo ulice Bangla. Pláže Karon a Patong jsou v dosahu, umocňujíc výjimečnost tohoto letoviska.

Resort nabízí dvě exkluzivní restaurace, z nichž hlavní restaurace podává snídaně a během dne nabízí italskou kuchyni, rychlá občerstvení, hamburgery a speciální dětská jídla. Druhá restaurace pak láká svými specialitami z grilu, širokým výběrem vín a lehkými občerstveními. U bazénu se nachází také bar, který je ideálním místem pro odpočinek a nabízí oblíbené osvěžující koktejly a lehké pokrmy. K dispozici je také služba All-Inclusive, která zahrnuje veškeré nabízené pokrmy a nápoje v těchto zařízeních.

Ubytování v resortu zaujme klasickým thajským designem, kde každý pokoj nabízí výhled na zahradu, bazén nebo moře. K dispozici jsou různé kategorie pokojů, a to Executive Club Sea View (45 m2), Grand Deluxe (45 m2), Deluxe Pool View (37 m2) a Superior Garden View (37 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, připojení WiFi zdarma, bezpečnostní schránka, TV, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, telefon a vysoušeč vlasů.

Resort disponuje dvěma velkými venkovními bazény, podél kterých jsou dostupná lehátka se slunečníky. Děti si užijí speciální dětský bazén a klub, kde jsou pro ně připravené zábavné aktivity. Zájemci mají možnost uspořádat plážovou svatbu nebo konferenční akce v moderních prostorách nabízených resortem. Díky krásné pláži a moderním zařízením je tato lokalita ideální pro romantické svatby na pobřeží nebo pro pořádání firemních akcí či konferencí. Odborný tým resortu je k dispozici, aby zajistil plynulý průběh akce a splnil veškeré požadavky zákazníků.

Pro aktivní odpočinek a udržení kondice nabízí resort plně vybavené fitness centrum, které poskytuje širokou škálu cvičebních strojů a vybavení pro různé druhy tréninku. Fitness centrum je situováno s výhledem na malebnou zahradu a bazén, což vytváří příjemné prostředí pro cvičení. Hosté zde mohou trénovat s profesionálními instruktory nebo samostatně podle svých preferencí. Pro rodiče, kteří chtějí využít volný čas bez starostí o své děti, je k dispozici služba hlídání dětí. Stačí předem rezervovat službu minimálně 24 hodin předem, aby byla zajištěna péče o děti a rodiče si mohli užít čas bezstarostného odpočinku.

Chanalai Flora Resort je kouzelným útočištěm, kde rodiny, páry i jednotlivci mohou zakusit harmonii thajského ráje.


Dodatečné služby

Hotel též zajišťuje transfery a výlety po okolí.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena