BEYOND RESORT KHAO LAK - ADULTS ONLY | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

BEYOND RESORT KHAO LAK - ADULTS ONLY | Thajsko

cena již od 31 438


Popis

Beyond Resort Khaolak má vynikající polohu u pláže, 10 minut jízdy od míst, kde lze provozovat rafting na divoké vodě a vycházky džunglí. Je hodinu jízdy od letiště v Phuketu a 30 minut od golfového hřiště královského námořnictva Tub Lamu. Nabízí elegantně pohodlné a prostorné samostatné vily, pouhých 15 minut jízdy z města Khaolak, 75 minut scénické jízdy z mezinárodního letiště Phuket a nabízí přístup k potápění světové třídy a do hor nejrozmanitější ho thajského národního parku Khao Sok.

Tento luxusní a romantický hotel je oceněný mnoha cenami pro ALL-VILLA-AULTS ONLY BEACH HOTEL nabízející nezapomenutelný únik v ráji. Na bílém písku pláže Pakweep, obklopenou panenskou přírodou a tropickou zelení najděte své nebe na zemi. Povoleni jsou pouze hosté starší 12 let.

V prostorných vilách zařízených v thajském stylu najdete posezení, balkon a koupelnu. K vybavení patří kabelová TV s plochou obrazovkou, klimatizace a minibar a moderní koupelny nabízí dešťovou sprchu. Některé vily mají vlastní bazén. V tomto hotelu se úspěšně rozvíjí vlastní farma, kde se pěstuje obrovské množství produktů pro hotelovou kuchyni, aby svým hostům denně poskytovala biopotraviny.

Hotel také podporuje místní komunitu prostřednictvím projektů ekonomického posílení a je hrdý na to, že sponzoruje stipendia vesnickým dětem v oblasti Khaolak, které dobře studují. Hotel povzbuzuje své hosty k návštěvě místních trhů a atrakcí vytvářením propagačních balíčků a jejich prodejem prostřednictvím hotelové turistické přepážky a organizováním zpátečních transferů na tyto atrakce. Také povzbuzují vesničany, aby přinášeli své vlastní produkty do hotelu během festivalů, dávají svým hostům příležitost nakupovat místní řemesla a produkty, a tím pomáhají vesničanům vydělat si další příjem.

Užijte si osvěžující plavání v jednom z bazénů nepravidelného tvaru, či si zajděte do fitness centra nebo lázní, na kajaky či vyzkoušet paddle board  nebo si zajděte na kurzy thajského vaření.

Vily v thajském stylu nabízejí prostor k relaxaci v elegantním stylu. Garden villa se nachází ve svěží tropické zahradě s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a nabízí soukromou terasu a  luxusní vybavení. Villa Premier se nachází jen pár kroků od pláže Pakweep a nabízí vlastní terasu, kávovar na kapsle a bezplatné občerstvení z mini baru.

Všechny vily jsou kompletně obezděné, aby bylo zajištěno absolutní soukromí, s  tropickou venkovní sprchou a  vířivkou jacuzzi ve vaší soukromé zahradě.

 


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena