BEYOND RESORT KATA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

BEYOND RESORT KATA

cena již od 39 200
  • Úvod
  • BEYOND RESORT KATA


Popis

Beyond Resort Kata (dříve Kata Beach Resort & Spa) se nachází přímo na pláži Kata v Phuketu v Thajsku, místě, které poskytuje klidnou modř širokého obzoru a všechnu zábavu klasické tropické plážové prázdninové destinace.

Hotel podporuje ochranu životního prostředí a úspory energií, také podporují studium místních dětí v komunitních školách v oblasti Kata.  

Ubytování: 275 elegantních, stylových pokojů a apartmá s možností přístupu k bazénu, pokoje jsou ideální pro páry i rodiny.  Pokoje typu Superior mají rozhlohu 28m2, jsou klimatizované s pohovkou, minibarem, koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. Pokoje Deluxe mají stejné vybavení jako superior, mají ještě balkon s výhledem do zahrady. Pokoj typu Beyond Deluxe mají rozlohu 40m2, je ideální pro rodiny s dětmi. Pokoje s přístupem do bazénu nejsou vhodné pro rodiny s dětmi do 12ti let. 

Vybavení a služby: recepce, restaurace, venkovní bazén s barem, směnárna, svatební studio, klenotnictví, parkoviště, nabídka transferů a výletů, služba praní a žehlení prádla, dětské hřiště, Wi-Fi internet zdarma ve veřejném prostoru, fitness centrum, sauna, služba hlídání dětí. Sport a závava: pláž, dětské hřiště, lázeňské centrum, bazén s barem, fitness centrum, sauna, nabídka výletů, dětský klub, kurzy vaření a různé aktivity a večery s živou hudbou.


Dodatečné služby

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena