BEYOND RESORT KATA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

BEYOND RESORT KATA

cena již od 28 024
  • Úvod
  • BEYOND RESORT KATA


Popis

Beyond Resort Kata se rozkládá přímo na malebné pláži Kata, nabízející klidný výhled na nádherné Andamanské moře a veškeré radovánky, jež si lidé spojují s tropickou plážovou dovolenou. Nachází se pouhých 32 kilometrů od mezinárodního letiště v Phuketu.

Kata pláž, kterou místní s oprávněním považují za jednu z nejkrásnějších v celém regionu, je známá svým jemným pískem a klidnými vlnami Andamanského moře. Díky své poloze přímo u hotelu mohou hosté snadno využívat pestrou nabídku sportovních aktivit a užívat si relaxaci u moře, jen kousek od svého ubytování.

Restaurace v Beyond Kata nabízí širokou škálu thajských regionálních specialit, asijské kuchyně a mezinárodních pochoutek. K tomu patří kvalitní káva a čaj, džusy a nealkoholické nápoje, vybraná vína, vybraná piva a vzrušující koktejly.

Resort disponuje bazénem, který je tak blízko k moři, že se zdá být jeho součástí. Lehátka umístěná poblíž vás zvou k odpočinku, ať už si přejete relaxovat u vody nebo se nechat hřát teplými slunečními paprsky.

Klimatizovaný resort nabízí moderní a elegantní pokoje o velikosti od 28 m2 do 56 m2 v tropickém prostředí. Každý pokoj je vybaven balkonem, televizí s kabelovými kanály, telefonem, bezpečnostní schránkou, zatemňovacími závěsy, vlastní koupelnou se stropní sprchou, vysoušečem vlasů, županem a papučemi. Všechny pokoje s možností přístupu do bazénu jsou nevhodné pro rodiny s dětmi do 12 let.

Hosté mají k dispozici plně vybavenou posilovnu zdarma, která obsahuje nejnovější stroje určené k udržení kondice během relaxace na dovolené. K dispozici jsou také suchá sauna, sprchy a šatní skříňky. Kromě toho je zde široká škála sportovních aktivit a zábavního programu. Resort dále nabízí směnárnu, svatební studio, klenotnictví, parkoviště, nabídku transferů a výletů, službu praní a žehlení prádla, dětské hřiště, službu hlídání dětí, dětský klub, kurzy vaření a různé aktivity a večery s živou hudbou.

Resort nabízí dokonalou kombinaci relaxace a zábavy na jedné z nejkrásnějších pláží v regionu. S jemným bílým pískem, klidnými vlnami moře a širokou škálou aktivit a služeb je ideální volbou pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou tropickou dovolenou. Ať už si přejete odpočívat u bazénu, ochutnat lahodné thajské speciality v restauraci nebo se aktivně zapojit do sportovních aktivit.

Be yond Resort Katal podporuje ochranu životního prostředí a úspory energie. Také aktivně podporuje studium místních dětí v komunitních školách v oblasti Kata.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček zahrnuje následující služby:

• Bufetovou snídani v The Atrium Café od 06:30 do 10:30 hodin.
• Servírovaný nebo bufetový oběd od 11:00 do 14:00 hodin.
• Servírovanou nebo bufetovou večeři od 18:30 do 22:30 hodin.
• Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v restauraci @Beach od 11:00 do 21:00 hodin.
• Neomezená konzumace nápojů zahrnuje: místní koktejly, místní pivo (Chang Beer), nealkoholické nápoje jako jsou Coca-Cola, Sprite, Pepsi, Fanta, soda, tonikum, minerální voda, ovocné šťávy.

*Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčku All-Inclusive. Přesné informace budou poskytnuty po příjezdu*

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena